Příspěvky uživatele - 248.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Likvidace porostu a nové osazení, 5.8.2014
V e-shopu, který jsem uvedla, jsou směsi pro "květnaté louky" do různých podmínek, včetně vlhka a zastínění. Jen je nutno připravit (vyčistit) zem. Tyhle louky se pak sekají 2-3x ročně. Pokud to bude osázené půdopokryvnými rostlinami nebo keři,... celý příspěvek >
Nemoc? co to je, 5.8.2014
Mrkněte se na Important New York Vegetable Diseases, je tam to padlí... Sviluška mne také napadla, ta ale dělá pavučinky na rostlinách.            Lída
Likvidace porostu a nové osazení, 5.8.2014
Různé osivové směsi na květnaté louky mají v e-shopu firmy Planta naturalis, po počátečním zapěstování se sekají jen 1-3x ročně. Těch firem s osivem pro louky je víc, ale tahle by měla být kvalitní. Cenově to vychází všude zhruba... celý příspěvek >
Lesklé bílé skvrny na maliníku, 4.8.2014
Jo, oni lozí všude, klidně jsou nahoře na bramborách nebo na liliích.  Lída
Dracena, 4.8.2014
Pokud je zbylý stonek ještě nahoře v pořádku, můžete ji zkusit nařízkovat. Stonek nakrájet na cca 10-12cm díly, dát do sklenice s vodou - pustí kořínky - ten vrcholový řízek i se zakrácenými... celý příspěvek >
Lesklé bílé skvrny na maliníku, 4.8.2014
Nemáte tam slimáky?           Lída
Likvidace porostu a nové osazení, 4.8.2014
Po použití herbicidu bych na osetí plochy asi použila směs na květnatou louku, sice je o něco dražší, ale působí přirozeně a téměř se neseká..  Lída
Co je to za strom?, 4.8.2014
Citronečník trojlistý.           Lída
Nemoc? co to je, 3.8.2014
Tipla bych si padlí.           Lída
Oullinská renglóda, 3.8.2014
Nevím, starý strom sázel táta před téměř šedesáti lety a mladší mi očkoval zemřelý předseda, ale na co, nevím. Jsou to čtvrtkmeny. Občas ta podnož tvoří výmladky, ale ne moc...          Lída
Zasychání růje vlasaté, 3.8.2014
Dělá to nějaká houba jako u klematisu, radikální odstranění napadených výhonů pomůže (u mne také). Ale přesto se každý rok nějaká zasychající větev nebo větvička objeví - pak ji hned odřežu.          ... celý příspěvek >
Oullinská renglóda, 3.8.2014
Pane Mikeši, tak to máte letos hodně velké. Ty moje mají cca 60g (5ks= 29dkg), schválně jsem je šla zvážit.               Lída
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 3.8.2014
Řebříček kvete mnohem déle i výrazněji než mochna, udělala jste dobře.  Lída
Epiphyllum - co mám dělat?, 3.8.2014
Jestli potřebuješ regál, zkus se podívat někde v okolí, jestli nepředělávají kuchyň. Většinou likvidují i spižní skříně, kde jsou bezvadné dřevěné žebříčky po stranách. Pak by k nim stačilo sehnat jen nějaká prkna jako regály (možná by šlo použít i... celý příspěvek >
Skalník na kmínku, 2.8.2014
Každý má jiný vkus a jinou představu o zahradě. Také mám v Kroměříži raději Podzámeckou zahradu než Květnou. Někdo to má obráceně...  Lída
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika