Příspěvky uživatele - 96.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Biobit, Madex, 26.5.2014
A už jste zazanamenal nálet. Já v HK mám asi už po vrcholu.
Identifikace rostliny - podhůří Beskyd, zahrada, 360 m n.m, 26.5.2014
Pryšec křižmolistý, nepůvodní, ale celkem neškodný.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 26.5.2014
A dnes jen jeden. Byl už vrchol letu pře pár dny??? Nějak se lapák předbíhá před AMS SET.
Odstranenie buriny, 26.5.2014
Šťavel růžkatý. Nepůvodní plevel. V tomto případě jedině ručně. Často si ho přineseme domů s nějakou koupenou rostlinou.
Reklamace semen, 26.5.2014
Já mám velmi špatné zkušenosti se SEMO. Letos podruhé. Takže už ne.
Nemoc maliníku, 26.5.2014
Virová zakrslost maliníku. Koupit zdravé sazenice a vysadit jinam. Tyhle časem zlikvidovat.
Záhony, 13.5.2014
Nejdříve zničit vegetaci totálním herbicidem (glyfosát).
Postřik Calypsem 480 SC, 13.5.2014
Spíš si najděte stanici s podobnou nadmořskou výškou v Čechách. Ty dvě jsou hodně vysoko a je znát každý metr.
Co se stane s chemickými postřiky po ochranné lhůtě?, 13.5.2014
Množství účinné látky postupně klesá. Jsou stanoveny limity pro množství konkrétní látky v konkrétní potravině. Záleží na toxicitě látky pro konzumenta, na množství konzumované potraviny, na případné tepelné úpravě nebo jiném zpracování, jestli se... celý příspěvek >
Postřik Calypsem 480 SC, 13.5.2014
AMS-SET Svratouch, počátek líhnutí, klasické insekticidy k 11.5.  9%. Až to bude ke 100 %, tak stříkat. Calypso je systémové, jen dobře ovlhčit.
Žloutnutí a následné zčernání listů rajčat, 9.5.2014
Šikmo a kořeny k jihu...
Žloutnutí a následné zčernání listů rajčat, 9.5.2014
Já vysévám do výsevního substrátu (letos s aktivátorem zakořenění či tak něco) a přesazuju do sadbovačů do substrátu pro pokojové rostliny. A rostou pěkně.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 9.5.2014
Špatně jsem se vyjádřil. Ani květopase ani poškození květů jsem u nás nezaznamenal.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 9.5.2014
Tahle Ontaria jsou snad padesátiletá, bez přírůstků, nemocná. Tak se není čemu divit.
Co mi žere stromy, 5.5.2014
Dimilin je jen na housenky. Dostupnější bude Decis nebo Karate.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika