Příspěvky uživatele - 200.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nadměrná násada plodů ovocných stromů, 17.5.2014
Tak třeba já budu mít meruněk dost (jestli se něco nepřihodí), u Bergeronu se větve ohýbají skoro k zemi pod tíhou plodů. Mám v tomto případě dělat probírku? A jestli ano, tak kdy?
Postřik proti savým a žravým škůdcům, 12.5.2014
Dobrý den, na mých meruňkách, co jsem sadil letos se na listech objevují dírky jako by je něco žralo a dále nejaké tečky, snad od vpichů? Taky jedna větvička zhnědla a ohla se, už to tady na foru někdo řešil ve vlákně, že by to mohli být nosatci, zda... celý příspěvek >
BPEJ, 10.5.2014
Tak možná, že to může být i trošku nepřesné, taky to beru trošku s rezervou, sám člověk, kteý půdu obdělává na konkrétním pozemku ví co a jak. Ale k získání informací aspoň zhruba je to dobré, já mám 30200. Ale na jiných pozemcích i např. 62411.
BPEJ, 9.5.2014
Dobrý den, zajímalo by mě, když se tady řeší kvalita půdy a oblast atd., zda např víte jaký typ je vaše oblast podle BPEJ nebo zda s tímto máte zkušenosti. Jedná se o celkem podrobný popis klimatických podmínek, půdních typů, svažitosti, hloubky... celý příspěvek >
Je to monilia?, 9.5.2014
Já si myslím, že to monilie není, ale zajímalo by mě, co zkušení kolegové řeknou co by to mohlo být, protože mi to na nové letos vysazené meruňce udělalo také.
Jak ochránit stromky proti okusu, 30.4.2014
Tak STOP Z mám koupený, dnes postříkám a uvidim. Vy gallowayi pippine máte s těmito repelenty nějaké zkušenosti?
Jak ochránit stromky proti okusu, 29.4.2014
Pane Jaroslave, to plánuju do budoucna, ale letos to nebude, takže stromky budu muset zabezpečit jiným způsobem, aspoň do doby, než trochu odrostou. Dnes jsem nadstavil pletivo i kolem korunek, tak doufám, že se k tomu nedostanou, nebo si asi budu... celý příspěvek >
Jak ochránit stromky proti okusu, 29.4.2014
Dobrý den, prosím o radu, mé na jaře zasazené meruňky se naučily okusovat srnky. Neokusují kmínek, ten mám chráněný pletivem, ale korunku s mladými lístky a větvičkami. Existuje nějaký chemický odpuzovač nebo postřik proti tomuto okusu? Už nevím co s... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 18.4.2014
Tak u nás bylo dnes ráno taky pod nulou, přesně nevím koli, teploměr ukazoval necelý -1 °C, kontroloval sem plůdky a vypadají dobře, zatím jsou zelené jak byly předtím. Tak budu čekat na další noc :-) Jinak sem nedýmil ani nijak jinak nepomáhal.... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 18.4.2014
Kde takový graf najdu přesně, pod jakou záložkou? Na stránkách Chmi.cz to nemůžu nikde najít :-) Tak už sem to našel :-)
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
Dnes ráno v 06:00 hodin 2,5 °C nad nulou Holešovsko, na dnešní noc hlásí okolo 2 °C nad nulou, tak sad to taky vyjde. Jinak meruňky zatím ok :-)
Mráz - malé plůdky meruněk, 16.4.2014
Když jsem se díval na předpověď počasí podle modelu Aladin, tak u nás / Holešovsko) má být 2 - 3 °C nad nulou, na jiném serveru to má být okolo 1 - 3 °C nad nulou, tak snad to vyjde :-) Nejhorší noc bude ze čtvrtka na pátek.
Meruňky, monilioza 2014, 13.4.2014
Spíš je to tím, že spousta pěstitelů se nezajímá o to, že existují nějaké choroby atd. Když jsem se pár lidí ptal, tak vůbec nevěděli, že nějaká monilie existuje a proč nestříkají, tak jejich odpověď bývá, že je to zbytečné, že to neúčinkuje a nebo,... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 12.4.2014
Petře, ale takový přístup jako má Váš soused má hodně pěstitelů meruněk a pak to, že uschne přisuzují úplně něčemu jinému jen ne tomu, že něco podcenili nebo zanedbali
Klejotok na Leskoře, 11.4.2014
Tak těžká půda by to být něměla, je hlinitá(určitě tam menší procento jílových částic bude) a okolo meruňky obrytá. Ale bohužel je na semenáči, takže asi toto je problém. Jiné mladé meruňky už mám na podnožích myrobalán, St. Julien, Wangenheimova a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika