Příspěvky uživatele - 88.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 1.9.2013 Obsahuje fotku
Jsem pevně rozhodnutý koupit si tento Supercat, i tu drátěnou past na hryzce.Mám těch hlodavcu na zahradě  poměrně dost.Sice jim kupuju různé granulky od různých výrobců, ale v podstatě nevím, zda je konzumují, a jak jsem úspěšný v hubení těchto... celý příspěvek >
Tvar koruny - štíhlé vřeteno, 1.9.2013
Dobrý den.Máte zřejmě na mysli-(N.O.S. - Nepomucký ornitologický spolek),jenže oni si zřídili v nedávné minulosti řádný ešop zabývající se nabídkou školkařských výpěstků-asi tři roky už ty stránky jedou.Objednával jsem něco u nich ještě dřív, a pak... celý příspěvek >
Série Top, 1.9.2013
Asi to bude taky tím, že jsem letos ze všech modrých plodů tak trochu na větvi-po minuloročné vynucené pauze.S Najboljou, Rannou,Lepoticí to nemohu srovnat, protože je nemám.Taky jsem v parném létě každý týden pamatoval se zálivkou.Jsou to mladé... celý příspěvek >
Série Top, 31.8.2013
Tak Petre, p. Milosi, z mojho Tophitu bohuzial je zrejme Topking (niekde doslo k zamene stepov). Měl jste na mysli asi Toptaste, protože Tophit zraje až o necelý měsíc později.Jinak většina plodů Čačanské rodné jsou u mě dvakrát větší, než... celý příspěvek >
Rome star, 30.8.2013 Obsahuje fotku
Příštím rokem budu potřebovat nějaké podnože pro naočkování několika odrůd broskví.Pro tento účel si už nyní zajišťuju nějaké broskvosemena, protože je vhodná doba začít už nyní se stratifikací.Koupil jsem v marketu vaničku broskví s odrůdou Rome... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 29.8.2013
Neumím hodnověrně popsat odrůdové chutě révy, tak abych dokázal rozlišit, a popsat rozdíly.I když révu pěstuju, vůbec ji nerozumím, a přemýšlím, že bych několik hlav na drátěnce nahradil výsadbou broskvoní.I když mám odrůdu Prim, nebo jiné, tak si... celý příspěvek >
Identifikacia odrody I, 28.8.2013
Chtěl bych se ještě jednou vrátit k neznámé odrůdě pana Richarda Parša.Odrůdu jsem typoval jako Tegera.Dospěl jsem k tomu podle některých znaků.Tvar plodu mi připadá více jako švestka, podlouhlejší,né tak kulatě oválná jako lepotica.Barva slupky je... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 28.8.2013 Obsahuje fotku
Martin, Hlučínsko Nechci Vám brát iluze, ale Váš Aivaz asi není Aivaz, mám ho taky.Ve skleníku mi zrál okolo 15.srpna, ze kterého jsou snímky.Včera jsem ho musel už obrat, protože praskají bobule, a na prasklinách vzniká plíseň.Bobule nejsou... celý příspěvek >
Katinka - termín dozrievania, 27.8.2013
Byla to jen řečnická otázka, abych si to mohl podmáznout u Katinky, protože ta stále vykazuje vysoké chuťové kvality.V tuto dobu už budu pravděpodobně jediný, který si může pochutnávat na zralých plodech Katinky, a nějakou dobu to ještě k mé... celý příspěvek >
Broskvoň Modřinka, 27.8.2013
Dobrý den.Už zmiňovaná nahořklá chuť byla myšlena ta atraktívní mandlová chuť, která okoření broskvové chutě nevybočující z ovocných mantinelů npř.odrůdy Flamingo.V žádném případě nebylo myšleno onou chutí tu, na kterou si nedávno tady nějaká paní... celý příspěvek >
TopTaste?, 26.8.2013
Vyfocené plody nevypadají na to, že by to byl Toptaste.Spíše mi přijde, že je to Topking, nebo jiná.Toptaste má plody velké, oválného tvaru.Tyto mají plody s více se zužující špičkou-švestkovitý tvar.
Katinka - termín dozrievania, 21.8.2013 Obsahuje fotku
Já si stále ještě můžu "pochrumkávat" na přezrálých plodech Katinky, a rozhodně si na nich pochutnám víc, než na mdlých Zelených renglotách,které stejně u nás nikdo nejí.Taky nevím proč bych měl v tuto dobu ohryzávat nezralé plody Toptastu, když je... celý příspěvek >
Série Top, 20.8.2013
Pane Mikeši musím Vám říci, že v současnosti už lze skoro všechny Topy pořídit.Stačí prosmejčit ešopy, a na ledacos narazíte... když něco neseženete, tak i na zahraděcz lze najít majitelé odrůd, kteří odrůdy mají... stačí je pěkně poprosit..."tak já... celý příspěvek >
Lemeda, 20.8.2013
Pomalu se smiřuji s domněnkou, že se o Lemedu nejadná... některé indície tomu napovídají, a už si to i vrabci na střeše štěbetají.Jen já jsem to nechtěl slyšet, protože Lemedu nejde na trhu sehnat jen tak, je vzácnější, taky proto, že je... celý příspěvek >
Topfirst, 20.8.2013
Čačanská ranná má zdejší příznivce, a já jsem na ní zvědavý, kvalitu posoudit nemohu.Moc se mi nechce věřit, že by lepotica podávala u mě stabilní dobré výkony... né jen když ji sluníčko "přiloží pod kotlem".Už je přeroubována, a pokud nevyraší... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika