Příspěvky uživatele - 102.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň odolná mrazu, 5.4.2014
Ano, Hardyho je odolná proti mrazu, ale náročná na teplejší polohu. V 600 metrech na Bruntálsku by měla problémy.. Možná by se dalo zapřemýšlet o některé z modernejších odrůd - Armida, Denisa, Blanka,...
Záměna podnože u stromku z ovocné školky Mezice, 5.4.2014
Právě pro tu vlastnost vzít si i minimální vlhkost z okolí a stát se tekutým je příčinou jeho rychlého vyplavení do spodních vod. Hygroskopické vlastnosti nesouvisí s rychlým vyplavením LV do spodních vod. To je způsobeno špatnou vazbou dusíku na... celý příspěvek >
Hrušeň odolná mrazu, 5.4.2014
Zkuste Avranšskou, Thirriotovu, Konferenci, Špinku,...
Čím zlikvidovat řepku?, 5.4.2014
Nevím, proč hned tahat herbicid. Předpokládám, že po prvním sečení bude po řepce.
Ako sa zabviť škodcov na kôre stromu, 29.3.2014
Řasy a lišejníky jsou neškodné. Tedy nejlepší postřik je žádný postřik.
Hydrogel?, 28.3.2014
Má pampers vydat tekutinu zpět dětské prdýlce nebo ji ukrýt a nevydat? Hydrogel i v půdě má vodu ukrýt a nevydat procesům jako odpařování a unik do spodiny. Kdyby měla dětská prdýlka kořínky, vodu by si z plenek uměla vzít zpět. Bralo dítko... celý příspěvek >
Zahájení roubování, 28.3.2014
U jádrovin se dá roubovat za kůru kdykoli, pokud lze odchlípnout kůra. Nelze radit tertmín, musíte si to zkusit. Jestliže kůra při odchlípnutí "chlupatí", je ještě brzy. Peckoviny, jak píše Rosťa, raději až po odkvětu. Kruciálním problémem jsou dobře... celý příspěvek >
Problém pri skladovaní Granny Smith, 23.3.2014
Docela bych i věřil, že někdo na jižní Moravě může mít v tuto dobu nepřezrálé Topazy, Oriony, Sirius. Ostatně třeba v Moravském krasu je podnebí poměrně chladné. Čemu bych však určitě nevěřil, že by někomu vydržely James Grieve až do dalšího léta.... celý příspěvek >
Rumjanaja Zorka, 23.3.2014
Kvalita plodů je dobrá, pokud jich není na stromě moc. K tomu vyžaduje probírku.  Šarku na plodech jsem, bohužel, měl.
Roubování ze stromu na strom, 23.3.2014
Co Vám braní naroubovat starou ananasovou meruňku stejně jako stromky na fotkách?
Naroubování jiné odrůdy na lísku kvůli plodnosti, 23.3.2014
časem větev s druhou odrůdou přestárne a tak by jste přiroubovával každých 5 let nějakou další... Mám na jednom keři naroubovanou lísku již přes 20 let. Ne kvůli opylení, ale proto, že původní líska byla drobná - lesní. Není to ideální, protože... celý příspěvek >
Muchovník jako stromek, 23.3.2014
Nebylo by účelnější vytvořit kmen třeba z jeřabiny a muchovník naštěpovat až v korunce?
Naroubování jiné odrůdy na lísku kvůli plodnosti, 22.3.2014
Větvička lísku neopylí, k tomu jsou zapotřebí kvetoucí jehnědy. Ty samolzřejmě v roce roubování nepokvetou.Nicméně líska je větrosnubná a v době prášení jehněd umí vítr přinést pyl i z velké dálky, takže je otázka, zda je přiroubování jiné odrůdy... celý příspěvek >
Naroubování jiné odrůdy na lísku kvůli plodnosti, 22.3.2014
Možné to je. Mně se daří roubování lísky pouze kopulací a hodně brzy (v únoru).
Hybrid švestkomeruňka, 22.3.2014
Já jsem ani tehdy nevěřil, že jde o křížence, ostatně bylo to jasné i podle fotky. V té době jsem nevěřil ani v možnost pokřížení švestek s meruňkami. Ale plod na obrázku v dětské ručce vypadal tak veliký, že mě to zlákalo ke koupi.  Jednalo se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika