Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neujali sa všetky vrúble, 22.2.2014
Pozorně jsem sledoval tuto diskusi. Na to můžu odpovědět pouze latinskiy-(In nomine Patris et filii et spirittus sancti Amen). Pro ty, kteří bez urážky nemají klasické vzdělání, to znamená Konec. Wendy
Čiernavka škodca sliviek z azie, 22.2.2014
To je z toho, že Vám nestačí naše vyzkoušené odrůdy, na které je kontrola ÚKZUS, a stále chcete něco nového (lepšího)? ve své produkci. Tímto se donese spousta infekcí a škúdců, kkeří zde nemají predátzora(viz. klíněnka) a potom dělají v našich... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.2.2014
Lidi prosím Vás neblbněte. Přece z toho, jak se vyvíjí letošní jaro, nechcete hádat, jaká bude úroda meruněk. To přece záleží jen na tom, jak bude položená cyklona a anticyklona-jestli v květu přijde mráz pod -5 celsia, a při malých plůdcích(což je... celý příspěvek >
Bílá plíseň na dřevě, 22.2.2014
Ještě doplněk. Ten Spartan je zhruba na 1,8 ha Wendy
Bílá plíseň na dřevě, 22.2.2014
Vlnatka krvavá je bestie bestiovitá. To co píšete, je sice pravda, ale ze všech odrůd je nejvíce náchylný Spartan. Před čtyřmi roky v jednom ovocnářském podniku byla vlnatka drasticky (chemicky) na spartanu tzv. zlikvidována. Tehdy jsem se ptal... celý příspěvek >
Papriky 2014, 15.2.2014
Jsem zde poprvé. Chtěl bych však říci, že už asi 10 let dělám stabilně Amy a asi 3 roky Superamy F1 a z kapií klasickou Lydii a mám výborné výsledky. Ž ádná jiná odrůda, kterou jsem zkoušel, se jim nevyrovná. Osivo beru zásadně volně vážené v Semo... celý příspěvek >
Štíhle vřeteno hrušně, 14.2.2014
Pro Mirka i ostatní. Pořiďte si příručku od Tomáše Nečase-Pěstujeme hrušně a kdouloně a tam naleznete nejen perokresby, ale i fotky pěstovaných vřeten v ČR. Je to mnohem názornější, než vysvětlování zde. Wendy
Štíhle vřeteno hrušně, 14.2.2014
Na jaké podnoži? Wendy
Odolné odrůdy meruněk, 14.2.2014
Ještě k rezistenci na moniliový úžeh a gnomonii. Víte co se tohoto týká, jsem dosti velký skeptik. U úžehu infekci způsobuje stejný patogen jako u monilie. To znamená perfektní odstranění všech napadených plodů a zaschlých větviček po úžehu a hlavně... celý příspěvek >
Odolné odrůdy meruněk, 14.2.2014
Souhlasím s Vámi pane Petře, že meruňka napadená šarkou může (a taky plodí), ale napadené plody jsou kvalitativně úplně někde jinde. Chuť nevýrazná až vodnatá a skoro bez cukru. Velmi markantní to je na Velkopavlovické. Možná však, že na některých... celý příspěvek >
Odolné odrůdy meruněk, 12.2.2014
Odolné odrůdy meruňek. Ze starších odrůd je vůči šarce tolerantní Paviot a Harcot a dokonce za imunní je považována odrůda Harlayne. myslím si a jsem přesvědčen, že mnohem větší nebezpečí u meruněk představuje moniliový úžeh a gnomonie, zvlášť... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 4.2.2014
Pane Petře z Pardubic, to co máte na lojové kouli jsou Modřinky, taky je mám na několika rozvěšených. V sadě jsem nainstaloval 20 krmítek a objevili se mi tam dokonce i Zvonci a Hýli. Už dlouho jsem je neviděl, až letos. Jinal každý rok pro tyto... celý příspěvek >
Rouby - prodej, 4.2.2014
Připojuji se k reakci pana Vinšálka. Ješťe se mi nestalo, že by se mi rouby z Litoměřic neujaly a to ve 100%. A ze zaslaných metr dlouhých letorostů počítají pouze 10- slovy deset oček. Wendy
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 23.12.2013
Dobrý večer. Nechci hodnotit žádný z příspěvků i když všechny podrobně sleduji. Zato Vám všem přeji šťastné a veselé Vánoce a hlavně zdraví, abyste příští rok mohli pokračovat ve Vaší Bohulibé činnosti. Ještě jednou šťastné a veselé a nový rok s... celý příspěvek >
Jahody Elsanta, 23.6.2013
Jahody Elsanta Ještě na doplnění- nejranější sorta u nás pěstovaná byla Surprise des Halles. I dnes je tato odrůda tzv. ozdravená, základem mnoha šlechtění. Wendy
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika