Příspěvky uživatele - 164.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pohlaví u kuřat?, 22.3.2012
Babička to rozeznávala podle hřebínku, kohouti ho mají větší nebo delší, podle druhu, jinak se to bezpečně dá až tak po měsíci, dvou
Paprikova semena červene Kapie z Lidlu, 22.3.2012
já je sadil po dvou-třídenním zaschnutí a jednou přímo a vždy vylezly, sadím jich více na rašelinu, jemně zasypané,90% jich vyleze
Je vhodné obohacovat kompost chem.hnojivem?, 22.3.2012
můžete sypnout trošku chemických hnojiv jako npk a pod.,pokud chcete rozklad urychlit, ale nejlepší bude zakoupit urychlovač kompostu, ten je přímo stavěný na zrychlení rozkladu (např. actigreen),... pokud chcete obohatit kompost hnojivem, je to... celý příspěvek >
Paprika - hnojeni, 22.3.2012
můžete, ale ve slabé vrstvě a tak 15 cm do země, aby se rozpad, než k němu dorazí kořeny.Kdyby byly papriky přímo ve slepičincích, spálily by se sazeničky.Taky můžete kuřince zozpustit ve vodě a naředěné s vodou používat co týden k zálivce už větších... celý příspěvek >
Česnek a mrazy, 22.3.2012
až vyleze, bude dost času na focení, nevyjede každý ve stejnou dobu... jinak za dva týdny by mohl lézt
Uzení klobás studeným kouřem, 22.3.2012
myslet znamená h... vědět,viz A až Z o uzení vlákno Rozlišujeme uzení dle teploty: studeným kouřem... teplota do 20 st.Celsia vlažným kouřem... do 30 mírně teplým... do 45 teplým kouřem... do 60 horkým kouřem... do 100... celý příspěvek >
Roubování melounů na tykev, 21.3.2012
já bych zkusil velkou žlutou dýni, když už chcete experimentovat
Uzení klobás studeným kouřem, 21.3.2012
a jaká tam je teplota?studené uzení je kolem 20 st.C
Maly chodnicek, 21.3.2012 Obsahuje fotku
má raději přírodní, beton jen dospod, jestli je třeba
Uzení klobás studeným kouřem, 20.3.2012
zdravím, studeným kouřem nikdo neudí, něco jsem napsal ve vláknu A až Z o uzení, je tam něco málo o studeném uzení.ať se dílo podaří
Vlhkost ve skleníku u okurek hadovek, 20.3.2012
zalévejte raději jen kořeny, okolí rostliny, celkovou vlhkost mi hadovky odnesly plísní, raději zalévám jen kořeny a to dost- i dvakrát denně, aby se mohla voda odpařovat listy a nevadla
Elektrocentrála, 20.3.2012
jsem to ale... dvojtakt přeci nemá olej,díky Stando, už jsem doma
Elektrocentrála, 20.3.2012
zkontrolovat přívod paliva, vyšroubovat svíčku, místo ní dát papír nebo piják a startovat, jestli bude mastný jde palivo,pokud nejde,jít od nádrže směrem ke kerburátoru... jinak centrály mají čidlo oleje, pokud nemáte dost oleje, tak vám to... celý příspěvek >
Presadenie 4-metrového smreku, 20.3.2012
budete na to pořebovat na přenesení alespoň bagr, za ty peníze si zasaďte celý "lesík",vím, že je těžké seřezat strom, ale ty náklady ta to nestojí a navíc jak bylo psáno, nejistota jestli se ujme nebo nevyvrátí
Konstrukce skleníku, 19.3.2012
nemám skleník vyfocený, ale nemyslím, že by byl nějak ošklivý slepenec, podle popisku to tak vypadá, když bude čes, vyfotím a uvidíme
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika