Příspěvky uživatele - 31.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vám právě kvete a raší, 29.3.2011
Já vím, ale děkuji..nevíte, jestli to nechat nebo lilie něčím postříkat?
Co vám právě kvete a raší, 29.3.2011
na slimáky číhám a zatím nic. Zato mám ožrané bílé lilie, chytla jsem už dva ¨červené brouky ¨
Rychlerostoucí smrk, 29.3.2011
jirilan, dobrý den, lze zastřihnut terminál i do staršího než jen nového dřeva? A co borovice, jedle, modřín?
Co dělat, aby staré jabloně neplodily, 29.3.2011
Dobrý den, je možno některý z přípravů, které uvádíte, běžně koupit? A nepoškodí další kvetoucí rostliny?
Množení fuchsií, 28.3.2011
PP, tomu nerozumím, když do starého dřeva, tak tam nový výhon přece nemůže züstat..?
Co vám právě kvete a raší, 28.3.2011
a během víkendu taky kozí noha- bršlice
Co vám právě kvete a raší, 27.3.2011
jakokože vám je někdo ukradl? to snad ne
Co vám právě kvete a raší, 27.3.2011
micurinec, vy nás tady nervujete, na Benešovsku jsme nějak zpoždění..kvetou jen sněženky..ale za poslední dny hodně poskočily narcisy, zdá se mi, že za dnešek jim začaly vyčuhovat květyprostě je vytahuju očima
Kdy vysadit Azalku ven?, 25.3.2011
1) Pokud je to azalka vypěstovaná pro pokjové pěstování, můžete ji, až se oteplí, zkusit vysadit ven. Moc bych si od toho ale neslibovala 2) Může to být také kvetoucí azalka určená k výsadbě ven do zahrady, normálně ještě zdaleka nekvete, ale my... celý příspěvek >
Jehličnatý plot na samotě u lesa, 24.3.2011
thuje ne'!!! ty jsu dobré jen na odclonění sousedovic slepic, ale před nimi už zase normální stromy a keře, Nebojte se obyčejnosti dokáže být zajímavá a pestrá (bříza, javor negrinum flamengo, stříbrný smrk, jedle, vyrostlý ibišek, cornus alba. Při... celý příspěvek >
Slimáci, 24.3.2011
Slimáci nejsou obrazem člověka, ale jeho nebetyčné chamtivosti. Dnes jsem musela jít d Billy koupit zeleninu, v našem místním obchudku zrovna neměli..Takže v Bille tři druhy rajčat :marocká, italská, španělská... fakt to potřebujeme, asi ano ať žije... celý příspěvek >
Borovice - kdy vysadit ven?, 24.3.2011
kdykoli, nejlépe hned
Kalokvět, 23.3.2011
Čím a jak hnojíte kalokvět? Pěstování je mi jasné hodně kořenů v květináči, na zimu do chladna, v létě terasa a slunce..ale jak docílíte, aby hodně kvetly? Stačí obyčejné NPK nebo pak drahý kristalon na květ? jak moc zaléváte? Loni jsem u Stakla... celý příspěvek >
Fuksie, 23.3.2011
Fuchsie přezimuji ve sklepě, t do 5 C, vlhko, malé okno, Fuchsie mají narostlé světle zelené výhonky (jinak jsem je ukládala bezlisté, ostříhané). Mám ty výhonky ulomit než f vyndám v květnu ven? Co teď v období do zmrzlých, nechat je ve sklepě, kde... celý příspěvek >
Ibišek syrský - jak na něj?, 23.3.2011
A ještě jden dotaz. Ne všechny plnokvěté ibiš stačí z pupěte rozkvést. Srovnala bych to s plnokvětými oleandry, u kterých mi také hůř rozkvetou plnokvěté než s jednduchými květy.Čím to je? Citlivost na dešť, méně slunce...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika