Příspěvky uživatele - 207.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky ze semínka, co s nimi?, 5.7.2011
Papriky mám venku na záhoně už po zmrzlých.některé už mají papriky cca 10 cm, kořeninové Hodonínská vzpřímená teprve první květy odkvétají.Také mám nejvíc plodů až k podzimu, asi mají delší vegetační dobu.Také pokud se pravidelně sbírají, nasazují... celý příspěvek >
Jak podpořit kvetení u hortnezie?, 26.6.2011
Mám asi 10 let 3 keře H. macrophyla.Od zahradnické firmy jsem dostala doporučení je stříhat na jaře na 2-3 očka.Kvetly celá leta, ani listy nebyly vidět.Pak jsem začala číst o problémech s kvetením a letos jsem při stříhání už měla... celý příspěvek >
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 26.6.2011
Jaký recept? Prostě rajčata nakrájím buď na poloviny nebo na plátky a suším a suším... a suším.V horkovzdušné na 50 st a vždycky přes noc vypnout, ne moc dosucha, musí zůstat vláčná.Pak natlačím do skleniček a zaliji olivovým olejem, ev.tymián,... celý příspěvek >
Slepice stále kvokají, 25.6.2011
Taky kvokáme, ale zároveň neseme, tak ji nechávám, ať si občas posedí a kvokání beru jako formu hlasového projevu spokojenosti.Nepíšete, jestli Vám nesou.Naši to dělávali taky do vody a pod řičicu, ale zdá se mi to příliš drastické, představte si... celý příspěvek >
Lilek ve skleníku, 25.6.2011 Obsahuje fotku
Tady je ten lilek, jak chutnal ani nevím, protože se rychle rozvařil, ale neměl ani semínka.
Lilek ve skleníku, 25.6.2011
Lilek přezimoval?? Zaryli jsme zbytky lilku a letos jsem objevila na záhoně několik rostlin lilku, podstatně větších, než jsem právě sadila a také jiný druh-bezpečně vím, že musela semínka přezimovat a pak si takhle vyrostla.Žádné krytí,... celý příspěvek >
Černo-červená rajčata, 4.6.2011
Green Zebru jsem měla vloni, ale byla na mě moc pikantní, já mám raději mdlá a nasládlá jako White Wonder, nebo všechna "černá".Měla jsem i červeno-žlutě proužkovaná rajčata jako jablíčka, ale chuťově nic moc.Takže letos Toro apod a Tula-černá a... celý příspěvek >
Ako spravne pestovat uhorky?, 29.5.2011
Nebuďte smutný, občas se to stane, že některý příspěvek zapadne.Tak to pojďme rozjet! Jak bude kolem 20 příspěvků, tak začnou psát i druzí. S tím hnojem jste to spravil dobre, okurky potřebují výživu a pokud nasazují na květ ještě i vodu, Povedete... celý příspěvek >
Rajče - kroutí se řapíky listů, 29.5.2011
Máte krásné, silné rostliny i ty u oken, já bych už na nic nečekala a dala je ven, ony si už poradí.Pokud označená rostlinka nestála přímo za sklem na sluníčku - nebo se mi to zdá ty suché skvrny? Listy se dost často do spirálky kroutívají, ale až... celý příspěvek >
Partenokarpické okurky pokrok či omyl?, 29.5.2011
Jinak děkuji ostatním, kteří mě pochopili a poskytli mi své zkušenosti, které já nemám.Ale na podzim napíšu, jak to všechno dopadlo. A dík Vám jsem nakonec zasela jen ten jeden druh.Následky přepylení jsou vlastně logické.Díky
Partenokarpické okurky pokrok či omyl?, 29.5.2011
Já s tím nezačala, já jsem jenom chtěla vědět, jestli s tím má někdo zkušenosti - a myslela jsem jen a pouze s pěstováním! Že jsou ty mrchy... karpické už si netroufnu ani vyslovit a přesto je to napsané na sáčku s osivem.Samozřejmě, že už jsou... celý příspěvek >
Slepice mají holá záda a rozedřené peří, 28.5.2011
Díky za fundovanou odpověď, vystříkala jsem všechno Arpalitem, i slepice, pak jsem je mazala kyselým kutilanem - neutrální krém, sice lidský... No a ony se pak tak důkladně vypopelily, že měly na zádech mastné blátíčko, tak už jsem to nechala dál na... celý příspěvek >
Partenokarpické okurky pokrok či omyl?, 28.5.2011
Parthenos= panna, carpos= uchop, podrž, měj genesis= vznik, vývoj,původ Co je tak nepochopitelného na tom, že u některých rostlin či živočichů nedojde v gametách k redukci počtu chromosomů, aby pak samčí+samičí daly dohromady původní,... celý příspěvek >
Slepice mají holá záda a rozedřené peří, 20.5.2011
Paní Eleno i vzácný hoste, myslím,že jsme všichni naladěni na stejné vlně, ale holt to psané písmo, bez mimoslovních sdělení může vést k nedorozumnění.Byla bych nerada, kdyby se Vás, kvůli mému dotazu-něco dotklo. Děkuji Vám oběma za... celý příspěvek >
Zničená rajčata?, 18.5.2011
Mně se stalo to samé... Ze zimní zahrady, kam praží slunce, otužované - a venku přesně to samé zasychání, i u sousedů.Až jsem si myslela, že by už nějaká nemoc? Nemůže to být obnovenou aktivitou slunce+ozonová díra? Nejsem žádný zelený fašista, jenom... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika