Příspěvky uživatele - 245.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 4.6.2016
Máme doma HECHT v plastu a váží 19 kg je malej a lehkej.Kličkuje se s ním mezi stromama dobře, je pravda krtince s ním nerovnám, ale od roku 2010 jednou za rok vyměním olej, vyčistím filtr a jenom leju benzin.Celej je čína a slouží bez problému a... celý příspěvek >
Jak pěstovat meduňku, 19.5.2016
Všem moc děkuji za odpovědi.
Jak pěstovat meduňku, 19.5.2016
Nikdy jsem nepěstovala bylinky.Teď jsem dostala Meduňku, ale vůbec nevím, jak se pěstuje-jakou zem dát, jaké stanoviště má mít, jak často se dají otrhávat lístečky atd.
Jak se zbavit po zimě řasy bez filtrace, 9.5.2016
To samé se stalo letos i nám.Vypustil jsem celej bazén a vydrbal jsem ho kompletně.Dvakrát po sobě vše spláchl a kompletně vyčerpal.Znova napustil a bylo to za půlden hotové a již se díky sluníčku koupeme. A to byl bazén zazimovanej včetně... celý příspěvek >
UV lampa automatické zapínání, 30.4.2016
Nebo ještě lepší by bylo dát na hadici od čerpadla průtokovej snímač.Ten sepne lampu jedině v případě průtoku dostatečného množství vody.
Teče voda okolo skimmeru, 28.4.2016
Zeptatat se můžete.Mám ale obavu, že to v tomhle případě bude asi na nic.
Teče voda okolo skimmeru, 28.4.2016
Za montáž si ručí montážní firma.Nic s tím nedělat, aby se potom nemohl nikdo na nic vymlouvat.Normálně vyreklamovat. A ještě malej dovětek.Proč je namontované koleno na skimeru, kterou se odvádí voda.Je lepší když je to rovně dolu, je méně... celý příspěvek >
Azuro 400, 24.4.2016
Kolem 11,5 m3.
Jak zadělat hadice od filtrace do země, 16.4.2016 Obsahuje fotku
Přesně jak píše pán nade mnou.Do červené vrapované chráničky a pokud to půjde tak zaizolovat třeba mirolem.Dnes trochu svítilo sluníčko a od rána to vytáhlo z 9,5°C na 15,4°C odpoledne.
Příprava pro zapuštěný bazén a následná úprava, 21.3.2016
Ten EPS zase rozesmál mne.Ten tam moc platnej neni, protože nejvíc tepla uniká povrchem, ale ta drenáž se vyústí do jímky a dál může být voda odčrepávaná.Chtělo by to taky číst starší přízpěvky.
Příprava pro zapuštěný bazén a následná úprava, 20.3.2016
Hlavně taky pod beton drenáž a vývod do nějaké jímky.Spodní voda je prevít.Obbetonovat také, protože když budete potřebovat vypustit bazén až na dno, třeba pro výměnu fólie, tak aby se nezbortil.Jinak neni špatná dnová gula, kterou se dá vyčerpat... celý příspěvek >
Automatický zavlažovací systém svépomocí, 19.3.2016
Dobrej den není to vůbec složitý.Taky jsem si dělal závlahovej systém celé zahrady sám a vyšlo to na desetinu toho co chtěly montážní firmy.Použil jsem rozprašovače a kapače Cleber a řídící jednotku ORBIT.Takto to funguje asi 8 let a bez jediného... celý příspěvek >
Katalpa, 14.3.2016
Dá se sehnat Katalpa, která dorůstá menšího vzrůstu? Cca 3 - 4 metry?
Kartušová filtrace, 14.3.2016 Obsahuje fotku
Po všech pokusech mám Berlan BSFA 8000-45 ale čerpadlo jsem použil od Pro Staru 4 a čerpadlo od Berlana jsem použil na chrlič.
Kartušová filtrace, 14.3.2016
Vážená pani, jsem rád, že nejste moje sousedka protože by jste byla u nás v bazénu pořád.Budete se divit, ale já si nechávám hodně často poradit od ostatních a i přijímám jejich názory, ale museji mít hlavu a patu, což ale neni ode všech.Jinak si... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika