Příspěvky uživatele - 92.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak to vypadá u Vás s nakvétáním broskvoní?, 9.4.2010
Broskvoně u nás (SM) jsou dosti pomrzlé (pupeny), kvést budou zhruba za týden. Úroda ale bude letos bídná, to je vidět už nyní. Martin
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 9.4.2010
Tak Darina, Pincot a Veecot shodně kvetou třetí den, Bergeron se drží a vykvete nejdříve po neděli. Pod stromy to lehce hučelo, včely se snaží... Více než mrazy mi starost dělá počasí, víkend má propršet... Snad z toho něco bude. Martin (SM)
Vychovny rez dvojrocneho stromceka, 8.4.2010
Kacíři, spíše to vypadá na vodovod. Martin
Hnědnutí dužniny od pecky, 6.4.2010
Kamarád z Kelče (střední morava) mi vyprávěl, že podobnným způsobem "léčili" švestku domácí všichni v okolí a výsledek se do tří let opravdu dostavil. Vlasy si rvali ti, kteří švestky odstranili. Od té doby švestky plodí hezky a šárka... celý příspěvek >
Použití dřeva na uzení nebo grilování, 6.4.2010
Přesně popsané. O nakládání masa, teplotě uzení, vhodnosti použití dřeva, s kůrou či bez atd. se můžou vést dlouhé, opravdu dlouhé diskuze. Faktem je, že ač těch postupů je nekonečně mnoho, výsledek je téměř vždy výborný. Jen ty špekáčky už... celý příspěvek >
Použití dřeva na uzení nebo grilování, 6.4.2010
Už to tady několikrát zaznělo, každý má svůj osvědčený postup, recept, dřevo... Sám taky dodržuji určité postupy při nakládání masa a i u následného uzení. Asi je to tak dobře, hlavně že nám chutná. S tou vrbou mě ale taky diskutující předemnou... celý příspěvek >
Neraší, 5.4.2010
Nebojte, broskvoň snese vody jako akát, tu nepřelejete. Martin
Velikost zahradního krytého posezení, 5.4.2010
Tak terasa o 72m2, to je luxus. To Vám závidím. Tak se nebude mačkat ani malá svatba. Martin
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 5.4.2010
Sám rybíz nepěstuji, ale otec pravidélně na podzim lehce keře obryje rycíma vidlema a přidá kompost. Keře "jedou" krásně, jen je třeba stříkat proti mšicím. A jak bylo psáno výše, nejstarší výhony jdou pryč, co 3-4 roky se obmění celý... celý příspěvek >
Velikost zahradního krytého posezení, 5.4.2010
Nakreslete si půdorys požadovaného stolu pro 8 lidí (řekněm cca 200x80) a na každou stranu přidejte 1 m.  Vyjde Vám pergola (stan) o velikosti cca 4x3m. Když bude větší, budete mít rezervu pro případné kolomjdoucí . Martin
Neraší, 5.4.2010
Broskvoňe se teprve nalévají, zaléží z jaké lokality jste. Taky školkař mohl provést podzimní vyoraní stromků ze školky a broskev celou zimu "přečkala" venku v pilinách. To by ji taky asi nepřidalo. Broskev má obecně ráda vásadbu... celý příspěvek >
Střídání plodin, 5.4.2010
Řeším podobný problém, na svém mikro záhonku střídám pouze rajčata, česnek, cibuli, hrášek a jahody. Mám políčko rozdělené na třetiny, jahody a rajčata zabírají po třetině plochy. Jahody přesazuji jednou za tři roky. Z toho vyplývá, že... celý příspěvek >
Dá se použít mulč. kůra na zeleninu?, 5.4.2010
Lepší je okopat a tím provzdušnit a zlehčit půdu. Ne nadarmo se říka, raději jednou okopat, než dvakrát zalít. Martin
Řízky z blumy, 4.4.2010
Doporučoval bych Vám spíše zvolit naroubování této Vámi oblibené odrůdy na podnož. Pro letošek už je ale bohužel pozdě, větvičky už jsou narašené (rouby se odebírají v lednu). Martin
Thuje - původce vlhkosti v domě?, 4.4.2010
Thuje mají relativně mělké a jemné kořeny, připadá mi nepravděpodobné, že by mohly porušit hydroizolaci domu. Problém bude v domě samotném, respektive v tepelných mostech (severní strana obvzlášť) a hydroizolaci. Martin
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika