Příspěvky uživatele - 46.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rosana, Rozela, 13.8.2010
Rozela je chuťově vynikající červené jablíčko, dobře tvarovatelné(poslouchá), vhodná i pro amatéry. Seženete ji nejspíše na M 26, což je podnož pro zákrsky v horší půdě anebo pro čtvrtkmeny.  Je to rezistent. Rubinola je rovněž chuťově... celý příspěvek >
Meruňka na broskvoni, 29.7.2010
Znám podnož Montclar. Už jsem to tu psal na jiném místě. Působí bujný růst. Afinita je výborná. Horší je to s ujímáním prostokořenných stromků, chová se to jako broskvoně. Jinak je to semenná podnož a dojde si pro vodu hlouběji. Nejlepší dle mého... celý příspěvek >
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 29.7.2010
:-D no to se povedlo!  Jo já vím, to naštve. Tak to berte z té lepší stránky, aspoň Vám nebude drhnout na patře chlupatá slupka. Nebojte se, lidi jsou jenom lidi a stane se,  že to spletou i ve školce. Juraj Kafka
První slivoně už zrají, 29.7.2010
Tak pánové a dámy je 28. července a právě dozrávají Topfirsty. Překvapily mne velikostí (jako čačanka), a poměrně dobrou chutí. No co, je to první švestka. Dužnina je bělorůžovozelená. Šťavnatá. Neblátivá. Juraj Kafka
Japonská slivka, 29.7.2010
Hezký jsou, vypadají jako meruňky:-) Já měl teď možnost zdegustovat asijskou slívu Fortune. Červenofialové kulaté "blumy" šťavnaté ale pecka ostatně jakou všech slív nejde dobře od dužniny. Pecka je ovšem malá. Zvláštností jsou i listy... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda rybízu červeného příp. bílého, 29.7.2010
Tak chutí mě překvapil Tatran i když pravda, je ostřejší, ale rozhodně bohatší než J.V. Tets, Rubigo nebo Vitan, to jsou mdlé odrůdy. Viktorie mne nenadchla. Pro mne vítězí Primus, Red Lake, Rolan, Holandský červený, Tatran. Losan jsem... celý příspěvek >
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 23.7.2010
Dovolím si Vás poopravit, Fairhaven je asi 5 až 10 dní po Redhavenu. Nemáte to náhodou Sunhaven? To by odpovídalo. Juraj Kafka
Vaše nejoblíbenější top odrůda rybízu červeného příp. bílého, 12.7.2010
Losan jsem neměl bohužel možnost ochutnat, Jen co vím, že roste křivě(asi by se dal dobře hřížit), a z knih, že je sladší se slabší slupkou a má křehčí dřevo a proto je málo vhodný na sklizeň setřasači. Jestli je sladší než Primus, tak to ho... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda rybízu červeného příp. bílého, 3.7.2010
Zdravím všechny pisatele, odborníky i neodborníky. Máte nějakou oblíbenou odrůdu červených rybízů na stolní užití? Která je podle vás nejsladší? Mě vyhovuje Rolan a Red Lake. Z bílých Primus. Jako nejzašší v chuti mě oslovuje ještě dobře... celý příspěvek >
Jak krmit slepice, 30.6.2010
Já myslím, že toto je dobrý postup jak uvedl předchozí pisatel. Ono takhle, krmení jen bramborami se šrotem a na večer zrní skutečně vede k ztučnění nosnic. Čili hrstičku zrna ne ale skutečně na večer ad libitum směs zrnin (ideálně). Kukuřiční šrot... celý příspěvek >
Jahody - která odrůda je ta nej?, 25.6.2010
Mě osobně přišla nejsladší a nejaromatičtější odrůda Zefýr. Má sice menší plody ale oto koncentrovanější chuť. Potom Bounty (kdysi známá reklama - "Bounty, chuť ráje" :-) Karmen je vzhledově velic lákavá, obrovská stolní odrůda, ale... celý příspěvek >
Žluté slivoně, 25.6.2010
zkuste Bellamiru, nebo Reingold.
Nové slepice ke starším, 20.6.2010
A eště jedna věc, kdo nemá možnost to takto dělat (třeba nechce přerušit přísun vajec) a musí přidávat nové ke starým, je lépe udělat všechno víckrát. Krmítka a napaječky rozmístit na více místech po výběhu, aby se pozornost starých více... celý příspěvek >
Pnoucí růže velkokvětá červená, 19.6.2010
zdravím. připojuji se za Sympatii. Podle toho co jsem já potkal, tak voní velice příjemě. A asi fakt záleží na počasí. Propršený květ nebude vonět, ale za tepla je to velice sympatická vůně. Co se týče vitality, tak je bezproblému mrazuodolná,... celý příspěvek >
Nové slepice ke starším, 11.6.2010
Toto je zcela správný postup. U užitkových hybridek je to tak lepší. Zvláště kvuli té dezinfekci a uklidu. Zamezí se tak přenos některých chorob.  Kohout je u těchto slepic zbytečný. Samozřejmě když nebude přítomen, tak slepice se budou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika