Příspěvky uživatele - The_DoctoR

Jaké odrůdy citrusů?, 7.8.2009
Dobrý večer. Chci se zeptat, jaké odrůdy citrusů jsou nejlepší pro pěstování v bytě, s co nejrychlejší plodností? Jde mi především o pomeranč, citron a mandarinku. Mám zasazený citron (odrůda Eureka) a mandarinku (odrůda Nova). Rád bych ale odrůdy,... celý příspěvek >
Konec mých balkonových rajčat, 5.8.2009 Obsahuje fotku
přikládám foto
Moje papriky, 2.8.2009
Co znamená to "společná dírka"? Jako jeden květináček dvě sazenice?
Moje malá meruňka, jak na ní? Jak ji zastřihnout?, 2.8.2009
Rozumím. Takže pouze odstraním listy na kmínku a budu čekat jak to poroste. Co se týká toho očkování, tak nevím, budu se snažit někoho najít. Díky moc. Štafl
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 2.8.2009
Poradí někdo jak naklíčit pecky? Dělám dobře, když je mám na vlhké vatě v teple?
Moje malá meruňka, jak na ní? Jak ji zastřihnout?, 1.8.2009 Obsahuje fotku
Dostal jsem od své babičky mladou meruňku, prý ji zasadila minulý rok v březnu (viděla na verandě naklíčenou pecku, tak ji zasadila) a celkem pěkne se jí chytla, nějak velkou péči ji nevěnovala, jen zalývala, když bylo potřeba a občas přihnojovala.... celý příspěvek >
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 31.7.2009
Ještě bych připojil, že to budu pěstovat v paneláku, v létě na balkoně (skleněný balkon) a v zimě případně uvnitř za oknem...:)
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 31.7.2009
Poradí mi někdo jakým nejefektivnějším způsobem naklíčit z pecek pomeranče, citrusu, mandarinky a limetky? Chtěl bych si zasadit všechny tyto čtyři citrusy, ale nevím, jak nejefektivněji nechat pecky naklíčit. Je možné v našich podmínkách plodit u... celý příspěvek >
Jak vypěstovat banánovník?, 31.7.2009
Je tu někdo, kdo by poradil začátečníkovi s pěstováním banánovníku? A dále také jiných ostatních exotických rostlin. Začal jsem být velký fanda a toužím snad po každé rostlince :)
Moje papriky, 28.7.2009 Obsahuje fotku
Zdravím. První rok pěstuji na balkoně v květináčích papriky a zatím to vypadá nadějně... Ovšem chci se zeptat, jestli jich nemám v květináči moc. Četl jsem v diskusi, že papriky by měly být zasazeny cca. 5x5cm od sebe, tak tím jsem se řídil.... celý příspěvek >
Postříkal jsem rajčata kuprikolem, 4.7.2009
Mě spíš jde o to, jak mám postupovat, když mám rajčata na balkoně a téměř vůbec na ně neprší? (nemůžou se skvrny smýt). Ochranná lhůta u kuprikolu je 7-10 dní. To znamená, že zase po 10 dnech bych je měl postříkat, i když budou stále takto... celý příspěvek >
Postříkal jsem rajčata kuprikolem, 3.7.2009 Obsahuje fotku
zde je to foto...
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 2.7.2009 Obsahuje fotku
Dnes jsem odstřihl tyto dva vijány z onoho rajčate. Udělal jsem správně? Zdálo se mi, že už nejsou pro celou rostlinu vůbec produktivní... Co s tím celým rajčatem mám dělat, abych ho ještě zachránil? Prosím poraďte...
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 30.6.2009 Obsahuje fotku
tady je foto
Jak jsou na tom má rajčata?, 21.6.2009
Rajčata mi dost zhoustly, proplétají se mezi sebou a je to jako jeden velký keř. Neměl bych nějaké listy/větvičky odstranit, aby se rostlině lépe dýchalo nebo je to normální u keřičkových rajčat? Děkuji všem za rady.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika