Příspěvky uživatele - tatnda

Jezírko v zimě, 4.10.2015
Ano, krmit budete... pod 7 st.se zpomalí metabolismus a ryby přestanou žrát.Vy budete muset krmit, ale rovněž čistit nádobu od výkalů.
Jezírko v zimě, 4.10.2015
Zdravím, takle se zimují ryby, ale záleží jaký sud a na kolik ryb...100 litrů nejmíň na 10 rybek 20 cm velkých.Teplota na přemístění rybek by neměla mít rozdíl větší než 3 stupně a v zimě kolem 7 stupňů rybky přestávají i žrát a tak se míň znečišťují... celý příspěvek >
Nejzazsi termin vypusteni ryb do jezirka, 4.10.2015
Zdravím, nechci zakládat další téma... máte někdo v jezírku štiky? Zajímalo by mne, zda je náročná na kyslík a jestli v zajetí dobře roste, živé rybky na krmení bych měl...
Nejzazsi termin vypusteni ryb do jezirka, 7.9.2015
Bylo by možno foto jezírka? Děkuji
Pýchavka na zahradě, 2.9.2015
Jednu bych zkonzumoval jednu nechal praskat a jednu nechal až do rozkladu.
Vari návěs, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Na přívěs lze naložit docela hodně sena a nešlapat ho nohama, pokud chcete, aby se neodrolilo.Stačí síť nebo pytlovina, velká celta popř.dostatek lan a kupu stáhnout.Další varianta je postavit si vlečku podobnou jako na obrázku a opatřit ji... celý příspěvek >
Motorová pila s elektrickým startérem, 8.7.2015
Když pila nestartuje, tak zapálit noviny, přitkat k sání a roztlačit se sytičem z kopce... mě takhle chytne vždycky
Vozik za trakturek, 5.2.2015 Obsahuje fotku
kdyby náhodou jste chtěl dělat, tak pro inspiraci, vozím na tom odhadem max.300 kg
Granule na sucho nebo máčené?, 31.1.2015
Zdravím, první štěně mělo máčené granule, druhé na sucho.Já bych preferoval nasucho, samozřejmě vždy dostatek vody vedle.A v dospělosti určitě nasucho, potřebuje si pochroupat a něco i dásničky promasíruje.
YARDPRO 12597HRB, 30.1.2015
Seděl jsem na něm a je větší než jeho vrstevníci i tuším koš je o něco větší, ale co mě odradilo, je přidávání plynu pákou a né nohou.Když potřebuji točit volantem, tak ho musím držet oběma rukama a najednou ubrat nebo přidat plyn pravou rukou...... celý příspěvek >
Nová pálenice - jaký kotel?, 14.1.2015
Kotel si udělejte z nerezu a chladící spirálu z mědi, lépe se i tvaruje.Udělejte kompromis a půl napůl.Výsledek bude stejně závislý, jak pálení vychytáte vy sám.
Zahradní traktor, 9.1.2015
Wimpi sorry.Já to tak nemyslel Nejspíš ta zpátečka bude kvůli bezpečnosti, aby si každý uvědomil, že před couvnutím se otočím a přepnu klíček a kouknu, jestli tam někdo nestojí.
Zahradní traktor, 8.1.2015
To jsou názory... srovnávat sekačku růčo s traktorem... Když táhnu sekačku růčo vzad, tak traktor tahám taky? Nebo přepnu pákou směr...
Zahradní traktor, 8.1.2015
Nejsem technik, ale podle mne to bude levnějším přepnutím zpět... aby nože nepřepínaly na opačný chod.Nevím jak je to technicky zvládnuto, ale při výběru sekačky to hrálo roli..
Zahradní traktor, 8.1.2015
To jsem nezkoumal, snad jen na bezpečnost.Vždy ho raději vrátím na pojezd dopředu, když nepotřebuji sekat na zpátečku.Asi to má něco do sebe.Neděje se nic nenormálního, je seču, přijedu do oblasti couvání, přepnu klíček, při zapnutém noži a seču na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika