Příspěvky uživatele - Coda

Jahody, 2.8.2011
Dobry den, lze ted sazet jahody po prave vytrhane cibuli? Diky! Sterba
Jak a kdy řízkovat syrský ibišek, 24.7.2011
Diky za odpoved:). S.
Slimáci, 23.7.2011
Nic neuvidite! Taky jsem tady cetl, ze pivo do melouna. I kdyz to nejim, koupil jsem peknej, odrizl zralou cepici, vydlabal a vlil Branik. Ulozil do jamky aby se nenamahali. Prisli se nachlastat a rano tam byl uz jej jeden, zrejme notorda:)!
Jak a kdy řízkovat syrský ibišek, 23.7.2011
Dobry den, uz jsme se dozvedeli, ze s. ibisky muzeme koupit v kvetinarstvi, ze v klidu vyrasi ze semen, ale jeste nikdo pani neporadil, zda a kdy jdou rizkovat. Reaguji, protoze by mne to take zajimalo. Poradi nekdo? Diky! Sterba
Kvetinac, 13.6.2011
Proste nadhera, obdivuju palmu i celou Tvoji zahradu! Sterba
Hortenzie - diry v listech, 13.6.2011
Josef - mel jsi pravdu, uz jsem na nich nasel dva slimaky, lezou zespodu a okusuji taky klidne od stredu listu, bestie:), takze to uz hlidame, ale asi neuhlidame:). Ahoj S.
Hortenzie - diry v listech, 9.6.2011
I kdyz tam samozrejme slimaky mame, asi to nebudou, nechali by na listech stopy. Tusim, ze to budou ti broucci, co okusuji taky matu, maji takovy hnedy, nebo zeleno zlaty krovky:)
Hortenzie - diry v listech, 9.6.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, nejaka potvora nam vykusuje diry v listech hortenzie i na jinych rostlinach. Nevite, co by to mohlo byt a jak na ni? Diky za kazdou radu! Sterba
Kvetinac, 9.6.2011
Neverim :))), vyfot:)))!
Kvetinac, 8.6.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, tak jsem ten sterej list nafotil - je to ale asi jedno, ze hnednou. Ted se mi zda, ze se to uz zastavilo. Od stredu se zacina novej list popmalu rozvijet a to je neklamny znameni (doufam), ze vse bude ok:).
Kvetinac, 28.5.2011
Ty palmy mas krasny (prece si nebudem vykat:)), ten detail mam vyreseny jednoduse, kvetinac je v misce, tedy v mise. To vse stoji na drev. desce, ktera ma provrtany v rozich diry, kterymi jsou protazena nylonova lana. To uz mam pripravu na podzim,... celý příspěvek >
Kvetinac, 18.5.2011
Diky za reakci! Obden jsem na chalupe a zda se, ze zije:). Na presazeni jsem pouzil substrat pro palmy a dost zalevam, kdyz je teplo. Minula leta stala stale v mise plne vody. V zime musi domu do chodby, kde je tak 10 st., na chalupe ji pritapet... celý příspěvek >
Kvetinac, 15.5.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, tak nakonec muselo dojit k useknuti korenu kvulu kvetinaci. Hlubsi, nez dosavadnich 70 cm v kamenine jsem nesehnal. Prikladam fotky a modlim se, aby to nase palmicka vydrzela!
Neroste a neroste, 10.5.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, opet jsem vyfotil moji revu. Jak jsem psal uz drive, je to jen zkouska, jestli mi to poroste:). Ted je v tomto stavu a nevim, co s ni delat dal. Poradi mi nekdo, co s ni? Vylomit nejake vyhony? Ktere? Budu vdecny za kazdou odpoved! Sterba
Jaký drtič větví, 11.4.2011
Diky za reakci! Na dalku mi radili z Moutfieldu, ze by to mohlo byt v tom zajisteni kose. Zkousel jsem to vse, jako laik, rozebrat, ale tam to nejde:). Budu muset jit za tim elektrikarem, do podzimu, az se bude zase drtit, casu dost! Diky! Sterba
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika