Příspěvky uživatele - mino BA

Mc Intosh, 23.9.2018 Obsahuje fotku
Mc Intosh zo severu Slovenska od Žiliny z rodičovskéo sadu (z pomerne chladnej doliny vo výške 400 mnm).  Po navrúbľovaní porovnám jeho potenciál v jednej z našich najteplejších oblastí, samozrejme o niekoľko rokov. Chuťovo z môjho pohľadu... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 29.8.2018
To je ale veľmi milé, vážený pán Polehla. Ďakujem. Ak dovolíte, Vy zas patríte medzi najväčšie ikony tohoto fóra a každá ukážka Vášho majstrovstva má pre mňa mimoriadnu cenu.      mino BA
Fuji - červené mutace, 29.8.2018 Obsahuje fotku
Fuji Kiku Fubrax a jej nádherná úroda. V tvare vretena na M9 nie je ktovieako bujne rastúca odroda, pôjde ešte aj na niečo vzrastnejšie, nakoľko je to u nás jedno z najobľúbenejších jabĺčok.    mino BA
Pink Lady, 29.8.2018 Obsahuje fotku
Prvé odtiene ružovej na odrode, ktorá to má v názve..ťažko povedať, kedy bude hotovo. Prvá úroda zo štvorročnej Pink Lady na MM106.      mino BA
Bergeron je nejlepší, 25.7.2018
Z mnohých marhúľ prechutnaných tento rok som sa zameral na rakúske klony Maďarskej, najmä Klosterneuburger a niekoľko klonov z oblasti Wachau, ktorá je skutočným marhuľovým rajom. Zvlášť Klosterneuburger tu z blízkeho Burgenlandu boli mimoriadne... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 20.7.2018 Obsahuje fotku
Kišmiš moldavský, Regal Seedles a Teréz v stave pomerne atraktívneho dozrievania      mino BA
Meruňka Tsunami, 31.5.2018 Obsahuje fotku
Tsunami 2018, výborná kombinácia sladkej a kyslej chuti      mino BA
Nejranější odrůdy meruněk, 26.5.2018 Obsahuje fotku
Prvé ovocie zo sadu.. Tsunami. mino BA
Děkanka robertova, 20.4.2018 Obsahuje fotku
Doyenné du Comice začiatok sezóny 2018
Pink Lady, 20.4.2018 Obsahuje fotku
Pink Lady začiatok sezóny 2018
Broskvoň Stark red Gold, 11.4.2018 Obsahuje fotku
Stark Red Gold edícia 2018      mino BA
Meruňka Tsunami, 8.4.2018 Obsahuje fotku
Tsunami, začiatok sezóny 2018      mino BA
Goldrich meruňka, 2.4.2018 Obsahuje fotku
Zaciatok sezony Goldrich 2018.. mino BA
Prostokořené stromky - zima, 7.12.2017
Na jeseň pred rokom som sadil Bergeron bratovi v studenej doline pri Žiline, kde je mráz  -25 st štandardnou výbavou zimy. Bergeron je krásny a žije. Na jar mi Tsunami "vytrhával" predajca zo zmesi pilín a celistvého ľadu tu v Bratislave... celý příspěvek >
5 TOP odrůd jabloní, 3.12.2017
Mám všetko, čo som si aj vzhľadom na úrodnú oblasť "vysníval" - Fuji, Topaz, Coxova reneta, Pinova, Jonaprince, Honeycrisp, Pink Lady... a na snivanie ostal ešte Jonathan, na ktorý už nie je miesto. Keďže tu na fóre nevhodnou kombináciou Topazu na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika