Příspěvky uživatele - jacktenrek

Granátové jablko, 16.6.2011
já měl granátové jabko 4 sezony venku jen zakryte před mrazy loni při holomrazech na jaře me zmrlo, ale jinak přežívalo v pohodě kupodivu..
Kvalita trávniku, 16.6.2011
Tím to nebude, to spíš tyto dvě příčiny: nedostatečna vertikutace v jedne s fotek je videt ve spod sucha stará tráva a tím pádem meně vzduchu a nebo přehnojeni..
Choroba třešní, 15.6.2011
Nečekat, stříkat. Plody otrhat a možna bych mírně přihnojil na list i do půdy..Ona vetšina listu napadena stejne opadá tak vše zhrabat a nejlepe spálit..
Choroba třešní, 15.6.2011
Určitě ješte letos po odplozeni..ušetříte stromku energii a vitalitu do dalšího roku páč by Vám opadalo skoro všechno a nejen u třešně, ale i broskev, višen..prostě peckoviny co máte bych tím preventivne stříknul..ja to jeden rok schytal u všech... celý příspěvek >
Obracak na seno, 14.6.2011
No zajimavé.. sice lepší jak ručne, ale dle mého nazoru by tam mohli být ramena 3 aby to bylo temeř beze ztráty. Tchyně je ras na každé stéblo, ale vypada to i tak zajimavě..
Neznámá choroba rajčat?, 14.6.2011
Já jsem už letos myslel, že mam po všech rajskych. Docela dostali při zmrzlících zabrat a zustali jen vrchní patra. Proto při výsadbě dostali každá lopatu rozleželeho konského hnoje. A po 14 dnech zkvašene slepičince a ted jdou jak o zavod a žádny... celý příspěvek >
Neznámá choroba rajčat?, 14.6.2011
No Mirku, mě to dělaj rajsky i bez hnojeni, vyštipování a je jedno v jaké fázi se nachazi, jestli je metrové či skoro dvoumetrové.. Ale jak psaly na odkazu. na urodě to nic nemění..Rajské ve velkem(cca 80-100 tyčkovejch) pěstuji už docela dlouho a... celý příspěvek >
Neznámá choroba rajčat?, 14.6.2011
Nevyhazujte provedte preventivně postřik Acrobatem a až budete mít tak 3 patra - listy - z prvniho až po zem otrhejte at tam proudí vzduch mezi nima. Je to dle mě kombinace možná obojího krapet přehnojene slepičakama a možny začatek plisně, ale...... celý příspěvek >
Hrušeň choroba, 14.6.2011
Lidi čtěte a trošičku hledejte je to rez hrušnová je tu toho o tom spoustu napsane... JN
Očkováni třešní, 14.6.2011
Můžu už ted očkovat ptáčnici? či počkat? Nejake tipy rady..Děkuji všem a myslím, že nebudu sám tazatel ;)
Prosím co to je a jak s tím zatočit, 13.6.2011
Obyčejnej plevel... a ješte ho mnoho vyleze s pudní zásoby..sekat sekat a dvakrat za rok stříknout buď : Bofix, Dicotex(levnejší bofix), Starane... Před aplikací nesekat 3-4 dni a pote taky tak 2-3 dny..
Suchá tráva, 12.6.2011
Hnojíte? čím více vody tím více se vyplavuje živin...
Strádající meruňka, 10.6.2011
ty otvory s červenym okrajem muže být sucha skvrnitost peckovin - postřik Dithane neotec
Domácí ořechovice, 10.6.2011
no ani u nas to nebude lepší... Jinak muj recept: na 1 litr slivovice: 6-7ořechů, badyán, skořice, nove koření, kura s citronu a pomeranče, hřebíček..Loni jsem to louhoval 3 mesíce.scedil a mírne zahřál a dal 150-200 g cukru... letos dám med ;) no co... celý příspěvek >
Čistíme studnu, 9.6.2011
Mám kojence a chtel bych použít Sagen na desinfekci studny. Protože ji používáme i jako pitnou za jak dlouho se smí použít na pití? Na mytí stačí týden či méně?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika