Příspěvky uživatele - 208.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2024, 30.1.2024
Takže moje varování bylo nadbytečné: už s tím máte zkušenosti. To je dobře. Milan HP
Papriky 2024, 29.1.2024
Přesně k tomu závěru jsem po několika letech dospěl: vzdálenost je klíč. Ze začátku jsem svítil (podle doporučení výrobců) až z 50 cm. Nebylo to ono. A to jsem měl speciální červenomodré růstové LED žárovky (asi určené na pěstování konopí). Ještě je... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 29.1.2024
Tak prosím pošli. Přiznám se, že mě tohle ještě vůbec nenapadlo. Stará škola, no. A pokud to umí i měřit spotřebu, tím líp. 20A je při těch mých cca 200W příkonu sice luxus, ale určitě bych našel i jiné upotřebení. Díky. Milan HP
Předpěstování košťálovin, 29.1.2024
Protože Tě furt do něčeho "strkám". Já, sotva odrostlé zahrádkářské kuře. Milan
Předpěstování košťálovin, 29.1.2024
Díky za pochvalu. Funkčnost je můj kůň. Jen tak na okraj k těm LED trubicím: mám jen jedno nové průmyslové svítidlo, ty ostatní 2 mám v dřevěném rámu s nalepenými paticemi. Když tam nemusí být předřadníky, není to ani nijak zvlášť těžké. Stínění... celý příspěvek >
Papriky 2024, 29.1.2024
Jejda, ty jsou veliký. Radost na ně pohledět. Kdy jste je vysévala? To muselo být dřív než já (14.1.). To svícení jim očividně prospívá. Milan HP
Paradajky pre r. 2024, 29.1.2024
To už je druhá odrůda, co Ti kvete, že? Já to vždycky říkal: Ty nemáš jen zelený palec, Ty máš zelené všechny prsty. Ano, je to krása. Milan
Předpěstování košťálovin, 29.1.2024
Jasně, prostor je vždycky problém. Omlouvám se, jen tak mne to napadlo. Milan
Papriky 2024, 28.1.2024 Obsahuje fotku
Tak už můžu trochu poreferovat. Klíčí, pomalu, ale jistě. Při výsevu jsem jim přidal navrch víc substrátu, než je doporučeno a víc než jindy upěchoval (kvůli možným helmičkám). Možná proto vylézají některé až teď po 14 dnech. Ale je tu i dobrá... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 28.1.2024
Teda to je jiný kafíčko než ten můj "osvětlovací zmatek". Však jsi ho asi viděl na některé z těch mých fotek. Mám ale ty zdroje ještě blíž k rostlinám. Sice se mi občas stane, že to neuhlídám a listy se dotknou žárovky, ale ty LEDky moc nehřejou,... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 28.1.2024
Pořád říkám, že rozkvetlé rajče je nejkrásnější kytka. A Tvoje foto to jen potvrzuje. Kouk jsem na něj a hned se mi nálada zlepšila o 50%. No a když nikdo dlouho neposílá podobné fotky, mrknu na svoje. Efekt je podobný. Že já jsem do těch rajčat... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 28.1.2024
Promiň, že Ti do toho kecám. Já bych je nerušil, jsou tak přiměřené, že je jich škoda. Pokračoval bych v pokusu: větší kyblíky a na balkón s nimi. Oddělit od podlahy tepelně třeba polystyrénem (3 cm stačí) a přikrejt buď netkankou (spíš) anebo... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 28.1.2024
Vladimíre, co já vím, on to tak nějak řeší. Ale ta partenokarpická opravdu bez semen by mohla být zajímavou alternativou. Nic, není to důležité. Ale rozhodně jsem zvědavý na Tvoje výsledky. Milan
Rajčata 2024, 27.1.2024
Jasně. Ale mám kámoše, který je po operaci střev a semínková rajčata mu nedoporučují ze zdravotních důvodů. Takže i ten druhý cíl mi dává smysl. Kdyby se Ti to povedlo, tedy vypěstovat bezsemínková rajčata, a zveřejníš postup, předám mu ho a jemu to... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 27.1.2024
Tak do pohádek se Ti zachtělo, Evi. Na obrázcích vypadají velice zajímavě. Rozhodně nám dej vědět, zda také pohádkově chutnají. Máš nějaké informace o matkách a otcích těchto šlechtěnců? Z čeho v zásadě vycházeli. Tipnu si, že z nějakých spíš... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika