Příspěvky uživatele - 36.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2021, 30.5.2021
Obo, už tomu rozumím proč ty rozměry - 0,5 m podsada a na ní 1 m vysoká dvojdílná sklápěčka. Zajímavé řešení. Přes podsadu asi trochu horší přístup k záhonu (podobné jako u pařeniště), což však částečně kompenzuje přístup k záhonu z obou stran, někdy... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 30.5.2021
Milane, na to, jaké panuje letos počasí, nemáš keře vůbec špatné, alespoň na fotkách špatně nevypadají. Já mám venku 2 ks a jsou v mnohem ubožejším stavu (hlavně ten jeden). Co je příčinou, že je moje Startka takhle "schlíplá", nevím. Normálně mívají... celý příspěvek >
Kdy přihnojovat rajčata / papriky, 30.5.2021
Milane, nechme se překvapit. Já mám tu výhodu, že mám zahradu u baráku a stačím rajčata uhlídat, aby se mi "nerozutekly" na více výhonů. Chemii nepoužívám vůbec, nepočítám-li hnojivo Kristalon, přičemž u táty jsme dříve používali jen králičí a... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 30.5.2021
Evi, polystyrén je zvenku zajištěn dřevěnými stavebními podlážkami, takže normální vítr nemá šanci, jedině "tornádo". Startku vedu na jeden výhon, jokož i všechna ostatní rajčata. Jsem tak zvyklý, stejně tak je vedl i táta. Je to přehledné, vzdušné,... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 30.5.2021
Obo, určitě je výborný nápad využít teplo z přívodu horkovodu, takové štěstí nemá každý. Délka skleníku dobrá, ale šířka a výška mi přijdou nedostatečné. Jak budete vnitřek obhospodařovat? Výška by byla vhodná min, 1,8 m a šířka min. 1,5 m, což je... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 30.5.2021 Obsahuje fotku
No, paní Evo, je to krásná džungle. A těch nasazených plodů. Fantastické! S počasím nic nenaděláme, letos je takové, příští rok může být lepší, ale i horší. Kdo má skleník, je ve výhodě. Já jsem pětici rajčat, vysazených do skleníku 30. 4., doplnil... celý příspěvek >
Kdy přihnojovat rajčata / papriky, 30.5.2021
Milane, pan host 16255 jistě pěstuje běžná tyčková rajčata (jistě to potvrdí). Má je sice trochu víc zahuštěná, ale není to kritické. Záleží rovněž zda je má v jedné, či více řadách. Já mám svých 21 tyčkových rajčat ve dvou řadách na ploše 7,2 m2 (6... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 22.5.2021
Milane, o japonské okurce akorát vím, že existuje, jinak nic. Tady na fóru byla před časem řeč o vietnamské okurce. Jestli mají něco společného, nevím. Mirek
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 21.5.2021
Nejtepleji má být v pondělí, pak zase ochlazení, ale to se může ještě změnit. Na papriky to zatím opravdu není. Okurky můžeš dát koncem května. Já mám okurky předpěstované a taky ještě vyčkávám. Každopádně rozdíl v teplotách v nadmořské výšce 260 a... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 21.5.2021
Milane, na fotce ta rajčata nevypadají úplně zle. Počasí má být sice do konce května poměrně chladné, ale mrazy už patrně nepřijdou a tvá rajčata se rychle vzpamatují. Holt budou plodit o cca 3 týdny později. Mirek
Rajčata 2021, 19.5.2021
I když se to nedoporučuje, táta pěstoval rajčata na stejném místě nepřetržitě 30 let a žádný problém nikdy nebyl. Já je pěstuji na jiném stejném místě 10 let a rovněž bez problémů. Mirek
Rajčata 2021, 1.5.2021
Milane, noci zatím příliš chladné nejsou, ve skleníku mám v záloze el. radiátor. Nakonec bylo těch zbylých rajčat jen 8, přišly také do ohrádky (zimu jistí svíčky). K nim pak do řady přibudou později 3 opozdilci. Ve skleníku budou dělat... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 30.4.2021
Paní Evo, je to pastva pro oči, ale jistě i pro chuťové pohárky. Moje Startka mi dala od začátku dubna 14 ks o celkové hmotnosti 625 g a dobrých chuťových vlastnostech a další tři přibudou zítra. 28. 4. jsem vysázel 5 sazenic rajčat do skleníku, dnes... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 27.4.2021
Loni jsem vysazoval rajčata do polystyrénové ohrádky na noc přikryté polykarbonátem 30. 4. Když bylo v noci chladno, přitápěl jsem jim svíčkami. Letos plánuji výsadbu do nevytápěného skleníku zítra, tj. 28. 4. Mám jej u baráku. K nočnímu "zavlažení"... celý příspěvek >
Nemoc rajčat?, 12.4.2021
Měl jsem na mysli rez hrušňovou. Mirek
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika