Příspěvky uživatele - 131.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bezsemenné melouny - Granate F1, 22.12.2018
Jaké máte zkušenosti s pěstováním bezsemenných melounů Granate F1? Myslím z pohledu výnosnosti, chuti, náchylnosti k přezrávání... (prostě cokoliv, co vás napadne). A znáte případně nějaké jiné dostupné bezsemenné hybridy? Díky moc a krásný... celý příspěvek >
Melouny 2017, 20.12.2018
Jak z toho melounu Granate F1 vybíráte semínka? Myslela jsem si, že tenhle hybrid je bezsemenný. Nebo tam sem tam nějaké zralé semínko je?
Bush Champion F1, 19.12.2018
Hm,  koukám, že to asi nebude žádná bomba: A nebo je to novinka
Bush Champion F1, 17.12.2018
Máte někdo zkušenost s kompaktní salátovkou pro nádoby a malé zahrádky BUSH CHAMPION F1 (dobrasemena)? A pokud ano, tak jakou? Děkuji.
Proskurník topolovka - přezimování, 16.12.2018
Poraďte prosím: Je třeba topolovky (po prvním roce) přes zimu zakrývat chvojím, nebo vydrží bez problémů i bez "přikrývky"? Mám je poprvé, tak nevím. Díky moc :-)
Zelenající kmen cypřišku, 25.11.2018
Kmen jednoho z mých solitérních cypřišků je nějak podezřele zelený (a celkově moc dobře neprospívá - spodní větve prosychají a je celkově takový nedomrlý). Nevíte, co s tím? U ovocných stromů se prý používá vápenné mléko. Můžu ho použít i na ten... celý příspěvek >
Polehávající latnatá hortenzie, 28.7.2018
No, já ji mám zatím ve velkém (i když ne tak velkém, jak by si zasloužila) květináči - nečekala jsem, že za rok tak povyskočí. Koupila jsem ji loni koncem léta (de facto ve výprodeji), pak jsem myslela, že ani nepřežila zimu, a když přece jen... celý příspěvek >
Polehávající latnatá hortenzie, 27.7.2018
Mám hortenzii Sundae Fraise. Vypadá moc hezky, bohužel ale její větvičky mají tendenci tak trochu polehávat - keřík je poněkud rozvalenější. Je tomu tak u všech latnatých hortenzií? Nebo jsou na tom nějaké jiné kultivary lépe? A pokud ano, tak které?... celý příspěvek >
Lumigreen, 24.7.2018
Máte někdo zkušenosti s dodávkami ze zahradnictví Lumigreen? Ať už dobré, či špatné... Děkuji.
Hlošina okoličnatá, 22.7.2018
Moc děkuju. I za tu informaci o cizosprašnosti - tady se právě informace, na něž jsem při hledání nějakých informací narazila, poněkud rozcházely... nebo spíš většinou chyběly. Narazila jsem na stránkách zahradnictví Lumigreen na kultivary... celý příspěvek >
Hlošina okoličnatá, 22.7.2018
Máte někdo zkušenost s pěstováním hlošiny okoličnaté (třeba i některého z těch šlechtěných kultivarů) jakožto netradičního ovoce? Pokud ano, můžete se, prosím, o ně se mnou podělit? Díky moc.
Jaké ovoce sázet?, 20.7.2018
Vidíte, to mě nenapadlo... že ale zrovna něco takového chce někdo sázet dětem 
Jaké ovoce sázet?, 20.7.2018
Vím, že je tahle diskuse už poněkud staršího data, ale náhodou jsem na ni narazila a ráda bych se zeptala, co je to ta čínská višeň. Díky.
Čím strádá borůvka?, 20.7.2018
Diky za tip. Mrknu na to. A kdo muze to okousani mit na svedomi?
Co je to za rostlinu?, 17.7.2018
Flox 😊
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika