Lumigreen



Stránky: 1,  2,  3   
host - 131.34 (?) 
24.7.2018 17:06, zobrazeno: 26509x

Máte někdo zkušenosti s dodávkami ze zahradnictví Lumigreen? Ať už dobré, či špatné... Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
viktor111 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (140) - 168.28 (?), 24.7.2018 18:29

mam od nich jonagold, rubin,sirius, admiral... vsetky dosli v dobrej kvalite, admiral mal ulomeny koreň,ale tak stane sa... inak ochotne by mi ho vymenili, usudil som ze sa ujme aj tak a veruže veselo si rastie...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (199) - 121.240 (?), 24.7.2018 22:11
Ja mam s nimi tiez vcelku dobru skusenost, tiez mi poslali viacej stromkov, jeden mal poskodeny koren, teda skoro ziadny (uplne bez vlasocnicovych korienkov) a v pohode mi ho vymenili, poslali novy, takze su ustretovy, ja som spokojny a odporucam.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.179 (?), 10.6.2020 18:30

Dobrý den,
dnes jsem obdržela svou zásilku od firmy Lumigreen. Jediné pozitivní na mé objednávce bylo, že přišla velice brzo, což bylo milé. Jinak jsem znechucená a velice zklamaná. Již jsem objednávala u vícero firem, tato zásilka byla ta nejhorší, kterou jsem doposud obdržela. Krabice přišla v hrozném stavu, to je sice věc dopravce, ale květiny by možná nebyly v zuboženém stavu, kdyby byly mnohem lépe zabaleny, krabice nebyla ani vystlána igelitem, jak bývá zvykem, takže kytky v krabici se lehce polámaly, popadaly na sebe a byly přemokřené, krabice byla nasáklá vodou, pohromadě jí držel omotaný igelit. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 187.243 (?), 14.6.2020 8:57
Dobry den, mam cerstvou zkusenost. Objednala jsem si popinavou ruzi - sazenice dost draha, ale dobre. Dopravce na vyber jen jeden - takze vlastne jinou moznost a za jine penize nemate. Reknete si, ale jo... Po doruceni a otevreni krabice (uz pri predani koukali listky z boku) jsem zjistila, ze kvetinacek s rostlinou je na lezato. Nijak nezajisten proti volnemu pohybu v krabici, jen v igelitu. Hlina vysypana do krabice, listy pomuchlane a hlavne ruze nalomena. Vse jsem nafotila a poslala jim to. S velkymi omluvami, pry posilaji jinou rostlinu. Ale - tu puvodni (chudinku) mam predat zase dopravci! Je to priserne! Dalsi cesta ji dorazi! Emailovala jsem jim a navrhovala, at mi na dalsi rostlinu co tedy poslou jako nahradu daji 50% slevu. Uz mi nikdo neodpovedel. Takze ani nevim, na kdy mam kvetinu zabalit na cestu zpet. V patek mi jen prislo od prepravni spolecnosti, ze prebrali zasilku a termin doruceni upresni! V patek!!! Takze Lumigreen vyslal dalsi nahradni rostlinku s vedomim, ze bude o vikendu lezet nekde v depu? Tak to je parada!! Jsem zvedava v jakem stavu dorazi tato. Meli by se stydet. A hlavne, kdyz k tomu nemaji vztah, nemeli by se zabyvat prodejem zivych rostlin!! MJ
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.109 (?), 14.6.2020 11:36

Dobrý den, mám také čerstvou zkušenost.Objednala jsem si pár trvalek, které jsem jinde nesehnala, nabídku mají zajímavou.Přišly malé, trochu zaschlé rostliny, ale přežily všechny, ujmuly se a rostou.Balení doslova odfláknuté, všechno se sypalo ven, ještěže to přepravní služba zvládla.Už u nich rozhodně objednávat nebudu, poměr cena/kvalita není příznivý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.28 (?), 8.6.2021 12:19

I já mám dobré zkušenost. Rychlost dodání, pěkné rostlinky. Když se něco nepovede, pošlou novou rostlnu. Vše OK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.6 (?), 19.7.2021 19:29

Byla jsem maximálně spokojená a vřele doporučuji. Velmi kvalitně zabaleno a ve vynikajícím stavu. Jana Petráčková Rakovník

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 94.84 (?), 24.7.2018 22:15

Kupoval som u nich kríženca marhule a slivky melitopolski, inde nebol k dostaniu, bohužial už prvý rok sa prejavila ESFY. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 110.40 (?), 15.6.2020 17:58
S lumigreen mám výbornou zkušenost. Objednávku vyřídili rychle, ačkoli je vrcholná sázecí sezóna. Rostliny jsou pěkné a životaschopné. Kupovala jsem kosatce v zahradnictví flos a od nich mi přišly dost ubohé rostliny. Lumigreen má ode mě 1+.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika