Příspěvky uživatele - 234.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovité vs. zakrslé, 28.1.2018
U mě nejlepší... Toptaste na Krymsk I... mulčovat či pod závlahou.. nutné. Jirka
Sloupovité vs. zakrslé, 28.1.2018
Hezký den, až na tu barevnost to reálné je, ale... všechny sloupovité jabloně jsem po několika letech odstranil. Vyzkoušel jsem: Gold Cats, Green Cats, Flamenco, Polka, Waltz, Red Springs, Goldlane, Moonlight, Cactus, Sonet nejlépe hodnotím chuť... celý příspěvek >
Nektarinka, 26.1.2018
Hezký den, nevím zda je vůbec možné nektarinku smysluplně pěstovat tímto způsobem při řezu na krátko jak je naznačeno. U Balkonel atd. možná ano, ale takto jsem řezat nektarinku ještě neviděl.Jirka
Podpníka VVA-1 KRYMSK najnovsie skusenosti, 21.1.2018
Hezký večer, měl jsem stejný problém Toptaste i Haganta na Krymsku1 byly chuťově výrazně horší než stejné odrůdy na myrobalánu. 2017 jsem mulčoval a kvalita totožná s myrbalánem tzn.výborná... asi voda vzhledem ke kořenovému systému, který je sice... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika