Příspěvky uživatele - 101.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 9.9.2019 Obsahuje fotku
Gajane Odrůda Gajane (na snímku) je jedním z mála příjemných překvapení letošní sezóny. Tříletý keř, vloni slabá signální úroda, letos čtyři asi půlkilogramové hrozny. Jeden z nich nebyl v sáčku a ačkoliv je bobule modré barvy a réva je již... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 9.9.2019 Obsahuje fotku
Bogotjanovskij Odrůda Bogotjanovskij je již staršího data (tedy má více než 10 let). U mne čtyřletý keř. Již druhý rok dal malé signální hrozny potvrzující pravost odrůdy. V roce 2018 asi osm přibližně půlkilogramových hroznů s nádhernými žlutými... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Pamjati nebesnoj sotni Pokud píšu o vlastních zkušenostech, snažím se uvádět odrůdy po alespoň dvou plodných letech. Tentokrát udělám výjimku, protože podle mne stojí za to a protože se o této odrůdě již v jiném tématu zmínil bred ik. Ještě... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 27.8.2019
Mám Sfinx ze spolehlivého zdroje, také plodové vlastnosti jsou podle popisu, takže se domnívám, že se skutečně jedná o Sfinx. Přísahat bych na to ovšem nemohl (na pravost Vašeho Sfinxu ani Vy ne). Pokud se týká síly růstu, ten hodně záleží na... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 27.8.2019
Souhlasím s tím, že nové ještě nemusí být lepší. Bohužel dobré odrůdy se nevyselektují samy "tak nějak". Musí být fandové (nebo fanatici), kteří se vrhají po novinkách, zkouší je, jsou často znovu a znovu zklamáni atd. Právě takoví lidé dělají (i... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 26.8.2019 Obsahuje fotku
První hrozen odrůdy Artek již sklizen, hmotnst 1267 g, na keři jsou i větší hrozny. Růžový nosík se již také dostavil, takže hrozny vypadají velmi efektně. Chuť je ovšem stále "jen" harmonická, muškát zatím nikde. S muškátem (zejména slabým) to ale... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 25.8.2019 Obsahuje fotku
Něžnost Raná odrůda Něžnost je také již starší, není příliš rozřířená a je v mnoha směrech pravým opakem Sfinxu. U mne tříletý keř, vloni pár bobulí, letos 4 hrozny, na snímku ten největší. Obecně nemá mít moc velkou plodnost (také zatím nemá),... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 25.8.2019 Obsahuje fotku
Sfinx Odrůda Sfinx (viz týden starý snímek) je dnes už klasika, bude stará nejméně 10 let. Její pěstování již není moc populární, mnozí prodejci na východě už tuto odrůdu přestali nabízet. Bobule modré barvy má do 10 g, vybarvuje se sice brzy (u... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 23.8.2019 Obsahuje fotku
Teď ještě k odrůdám, které letos přežily bez postřiku. Mj. Aladdin, Galachad a Chameleon (na snímku). Chameleon už dozrává, začíná nabírat růžovou barvu. Největší bobule z těch na snímku (už jsem je zvážil a snědl) mají 10 - 12 gramů. Myslím, že na... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 23.8.2019 Obsahuje fotku
Souhlasím, že je to všechno o kombinaci více faktorů, nicméně přiložený snímek ukazuje, že to bez chemie (alespoň v roce 2019 bylo možno). Místo: Beskydy, 400 m.n.m., volné prostranství, kde profukuje Průběh počasí: květen studený a vlhký, od... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.8.2019 Obsahuje fotku
Polonez Tato raná odrůda (100-110 dnů)  je stará jen několik let. U mne keř vysazen na jaře 2017, vloni měl pár bobulí, letos první úroda. V popředí je vidět hrozen na výhonu nepoškozeného mrazem v květnu, vzadu hrozen na výhonu ze zásobního... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.8.2019 Obsahuje fotku
Darja Relativně nová odrůda, která si na východě stále udržuje velkou popularitu, podle mého zaslouženě. Zraje raně (110-115 dnů), roste silně, chorobami celkem netrpí. Letos se v jejím sousedství nachází mnoho keřů postižených plísní, Darja to... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.8.2019
Ajuta se odlišuje od Rozmusu v mnoha směrech. Z hlediska růstu roste Rozmus výrazně silněji. Plodnost je u Ajuty vyšší a snadnější. Rozmus je obtížné "rozplodit", alespoň mně se to zatím za více let plodnosti moc nepodařilo. Ajuta plodí bez problémů... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.8.2019 Obsahuje fotku
Julian Další již starší a prověřenou ranou odrůdou je Julian. Na východě jsou odlišné názory na to, zda se skutečně jedná o odrůdu Julian anebo jde fakticky o Preobraženie (případně Jubilej Novočerkasska, Viktor) Mám jak Jubilej Novočerkasska,... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.8.2019 Obsahuje fotku
Ajuta Odrůda Ajuta (na snímku) je již starší, na východě prověřená a skutečnost, že se stále pěstuje, je důkazem její kvality. Podrobný popis je na Slovplantu s tím, že tuto odrůdu připravují na budoucí sezónu. Dodal bych jen tolik, že podle mých... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika