Příspěvky uživatele - 67.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako zazimovat astilbe (čechravu)?, 1.11.2019
Já Astilbe nepřikrývám. Ten kryt proti vymrzání tvoří mrtvá nadzemní část, kterou na jaře odstraním. V.
Výsadba hrušně, 1.11.2019
Železná pozink vodovodní trubka je osvědčená trvanlivá opora pro volně stojící štíhlá vřetena. Nikdy jsem nepozoroval poškození mrazem. Akát vydrží, ale dub má v zemi cca o rok delší trvanlivost než smrk. Ani kůl (mrtvé dřevo) v kořenové zóně nedělá... celý příspěvek >
Mereni obsahu alkoholu v likeru, 31.10.2019
Stačí vám znát obsah alkoholu ve vstupní pálence, zbytek se dopočítá. Z 0.5l 40% lihu vyrobím 1l 20% likéru. V.
Braeburn, 31.10.2019
Ty plakáty se všemi důležitými ovocnými druhy se rozdávaly na akcích OÚ. Ke stažení v pdf jsou na stránkách Ovocnářské unie v oddělení propagace. Seriozní rajonizaci odrůd vytvořil v 30. letech dr. Kamenický. Vycházelo se z letitých... celý příspěvek >
Braeburn, 31.10.2019
To o čem se bavíte je propagační plakát OU z roku 2010. Je poměrně pěkný, dá se z něj určit posloupnost sklizně odrůd a jak se odrůdy kryjí ve slizňové a konzumní zralosti. Profesionální pěstitele zajímá cca 5 odrůd a jejich barevné klony. Nasázet... celý příspěvek >
Co to je za larvu?, 25.10.2019
U nás ve Východních Čechách se v poslední době nosorožíci objevují. Také jsem je měl letos v kompostu a našel jsem i dospělce. Teplomilný hmyz se sune i k nám do Podkrkonoší. Třeba kudlanky se u nás objevují a to i poměrně vysoko. Já jsem jendnu... celý příspěvek >
Dotaz na jabloň, 24.10.2019
Nevím, ale znám odrúdu 'Golida' (G.D.x Idared) V.
Co to je za larvu?, 24.10.2019
Asi nosorožík kapucínek V.
Neznámá rostlinka, 23.10.2019
Sanvitalia
Jabloňová stěna - podzimní odrůdy, 29.9.2019
Třeba James Grieve, nebo Šampion.
Poznáte keř?, 27.9.2019
kdoulovec
Topaz, 23.9.2019
Pokud jsou u vás problémy, je nejrozumnější použít mezikmen. Tzn. koupíte si třeba špičák Croncelského na A2, který přeštěpujete Topazem. V.
Topaz, 23.9.2019
Co se týká Phytophtory, patří mm106 k nejnáchylnějším podnožím. V.
Volně rostoucí zákrsek vs. vřetenovitý zákrsek, 19.9.2019
Ovocnáři obvykle pěstovali zákrsky v řadě, kdy mezi stromy bylo cca 2.5m a meziřadí bylo 4-5m. Říká se tomu pásová výsadba. Stromy se v řadě dotýkají korunami. V.
Určení rostliny, 19.9.2019
Líčidlo
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika