Příspěvky uživatele - 3.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvový semenáč bez řezu, 27.4.2017
Ohledně řezu a životnosti broskvoní mám tuto zkušenost. U nás je životnost broskvoní velmi krátká - při každém řezu se i při ošetření a zatření ran okamžitě začne projevovat apoplexie (nevím jestli je to Pseudomonas syringae nebo Leucostoma, případně... celý příspěvek >
Která rajčata mají "bramborový" list?, 26.4.2017
Heirloom Tomato Leaves – Potato Leaf vs Regular Leaf
Rajčata 2017, 7.2.2017
Loni jsem ho měla na testování spolu s Principe Borghese. Nikoho doma chuťově nezaujalo. Sušení těch rajčat vcelku se mi nedařilo, spíš uvnitř měla tendenci začít kvasit. Letos je už pěstovat nebudu.
Borůvka, 7.10.2016
A není to zimoléz kamčatský?
Které zvíře zabíjí ptáky a nosí je na jedno místo?, 6.10.2016
Na příští mrtvolce to zkontroluji. Skleněná okna na chatce jsou.
Které zvíře zabíjí ptáky a nosí je na jedno místo?, 6.10.2016
Kočku nemáme a pokud vím tak ani nikdo v okolí a předpokládám, že by toho ptáka alespoň nějak "pomuchlala". Většinou mají lidé kolem psy. Zahradu máme oplocenou. Jediná malá šelmička v okolí je lasička, ale tu vidíme nosit v tlamičce jen myši. Dravců... celý příspěvek >
Které zvíře zabíjí ptáky a nosí je na jedno místo?, 6.10.2016
Na zahradě u chatky se nám objevují pravidelně mrtví ptáci. Nejčastěji se jedná o kosa, drozda, sýkorku, jednou to byl i datel. Mrtvolka ptáka leží vždy na stejném místě a to pod lavičkou, kterou máme opřenou u chatky. Na ptácích není vidět krev,... celý příspěvek >
Čím to, že je letos málo vos?, 5.9.2016
A k nám do plechové krabice s elektroměrem. :-)
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika