Příspěvky uživatele - 167.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melouny 2017, 14.8.2017 Obsahuje fotku
Já také sleduji web p. Kozáka, ale nezdařilo se mi zaregistrovat. Co se týče odrůd melounů, zkoušel jsem snad všechny běžně dostupné. Souhlasím s hodnocením Sugar Baby. Nevím, proč je tak dobře hodnocen, u mě dosahoval nerhorší (nejmíň sladké) chuti.... celý příspěvek >
Melouny 2017, 11.8.2017
Díval jsem se na ten Estonský web, je to moc zajímavé, je tam ale dost vysoké poštovné. Ze zahraničí jsem ještě nic nekupoval, máte osobní zkušenost s objednáváním osiva? Děkuji za info. Bohouš.
Melouny 2017, 10.8.2017
Od pohledu vypadá taky už zralý. Ale jak říkáte, musí se brát radši dřív, aby se vůbec spotřebovaly. Vloni jsem dva Crimson Sweet nechal až na konec září, to bylo hodně teplé. Měly 9 a 9,3 kg, při rozkrojení skoro vybouchly, ale ještě jsem nikdy... celý příspěvek >
Melouny 2017, 10.8.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, taky bych rád přispěl svojí troškou do diskuse. Melouny pěstuji druhým rokem, roubuji na Sprintera a pak je vysazuji volně na záhon a na kompost, bez folie ale záhon je řádně vyhnojen hnojem a cereritem. Je to na severní hranici Prahy. Letos... celý příspěvek >
Co jí je a jak ji zachránit, 7.8.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny vinaře a rád bych se připojil do diskuse. Mám také problém, na Madlence. Zprvu krásné hrozny, naposled ošetřeny Dithanem (18.7.). Teď začaly cvrkat bobule, hnědnout a praskat až k výhřezu semen. Nejdříve jsem myslel, že se jedná o... celý příspěvek >
Jak na mravence a mšice, 16.6.2017
Děkuji za nápady, vyzkouším. Zdraví Bohouš.
Jak na mravence a mšice, 16.6.2017
Zdravím všechny, měl bych rozšiřující dotaz. Máte někdo zkušenosti s mravenčími krtinami a jak je účinně likvidovat? Množí se neuvěřitelně rychle, a to jak v trávníku, tak i v záhonech. Loni jsme měli povrchový žír na bramborách, ty pak rychle hnily.... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 6.5.2017
Já většinou odřezávám nejdříve kořen okurky, protože tykev (Sprinter) roste hodně bujně a rostlinka si "lehá". Nemám tolik zkušeností, ale zdá se mi, že pokud je srůst kvalitní a okurka roste dobře, je jedno, zda se odřízne dřív vršek tykve nebo... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 28.4.2017
Děkuji za tipy, já teprve řeším místo pro skleník, ale informace je dobré mít s předstihem. Zdraví Bohouš.
Roubování okurek 2017, 27.4.2017
Paní Jiřino, děkuji za odpověď, já to beru trochu jako zábavu (to roubování), zaměřuji se hlavně na melouny, se kterými jsem měl loni velký úspěch a pochutnávala si na nich celá rodina. Ty skleníkové hadovky máte nějaké oblíbené odrůdy? Zdraví... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 27.4.2017
Dobrý den, mám dotaz, zda roubujete také okurky pro polní pěstování. Já jsem loni pokusně a v celku úspěšně rouboval (na Sprinter) jak nakládačky (Fantazie), tak salátovky (Markýza), ale valný rozdíl v růstu ani v kvalitě jsem nepozoroval. Máte... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika