Příspěvky uživatele - 121.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neúspěch s výsadbou Marsu, 1.11.2018
No mám to podobně. Loni vysazený Mars má také asi 30 cm přírůstky. Takže na jaře ořezat? Bude lépe růst?
Rajčata venku do Vánoc?, 20.10.2018
Já ne, ale naše slepice se po něm můžou utlouct...
Angeleno, 18.10.2018
Pro Petr z Pardubic: Máte pořád tu asijskou slivoň? Jaká byla úroda a chutná Vám?
Stříhat či ponechat nově zasazené stromky hrušní, 16.10.2018
Také zastávám názor, že zastřihnout na podzim vysázené hrušně až v předjaří. Názory se různí, mně bylo doporučeno, že peckoviny i jádroviny na podzim vysazované se stříhají až na jaře. Když sázíte na jaře, tak samozřejmě zastřihnete, ale na podzim... celý příspěvek >
Pozdní blumy nebo ryngle, 11.9.2018
Poradí někdo chutnou pozdní odrůdu blumy nebo ryngle do nadm. výšky cca 220 m? Využití hlavně k jídlu. Případně jakoukoliv peckovinu dozrávající v září či v říjnu?
Nejsladší rajčata, 31.8.2018 Obsahuje fotku
Ze skleníku
Nejsladší rajčata, 31.8.2018
Také preferuji cherry rajčata... Letos jsem zkoušela Jahodo a Gardenberry F1 a jsou velmi sladká. Máte je také? Pěstuju už jen červená... žlutá nebo oranžová nás už omrzely, i když to velmi dobře vypadá na talíři. Měla jsem však i cherry rajčata,... celý příspěvek >
Nepaličák nedělá stroužky, 4.8.2018
To samé, jeden kulatý česnek velikosti třešně, mi vyrostl letos z jarního sázení také.Jelikož je u nás velké sucho, ani zjara moc nepršelo, tak jsem to přisuzovala tomu... sice jsem párkrát zalévala i hnojila, ale asi to bylo málo.
Rajčata 2018/2, 12.7.2018
Rozhodně to také nikomu nevnucuju, spíš se tomu sama divím, možná to dělá ta černá tkaná fólie, kdoví... Jinak také pěstuju tyčkové rajčata a ty samozřejmě zalévám. Tyto keříčková byly taková zkouška, jestli něco vyroste i bez péče a zalévání...
Rajčata 2018/2, 11.7.2018 Obsahuje fotku
Pěstuju keříčkové rajčata na černé fólii z předpěstovaných sazenic. Zalito jen při výsadbě, pak už jen deštěm a to u nás skoro neprší.
Velmi rané broskve, 7.7.2018 Obsahuje fotku
Harnas.
Velmi rané broskve, 7.7.2018
Aktuálně dozrává odrůda Harnas (JV Morava).
Leskora, 9.6.2018
Máte pravdu... lahůdka. Bohužel nám letos uschla asi polovina stromu😭
Nejranější odrůdy meruněk II, 7.6.2018
Na Slovácku už Leskora právě dozrává...
Co je to zač? Zelenina, nebo plevel?, 1.6.2018
Připomíná mi to trochu mochyni...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika