Příspěvky uživatele - 9.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malý hnědý motýlek, 3.6.2018
Nenajdete ho tady? Hanča
Jak se jmenují tyto květiny?, 29.5.2018
1 dlužicha 2 denivka 3 devaterník 4 asfodelka 5 rozchodník 6 kociánek 7 škornice Hanča
Čím odpudit psy?, 27.5.2018
Co je špatně na radě "proti slimákům vysaďte aksamitník"? Aksamitník sežerou, zelenina zůstane. Hanča
Neznámá trvalka, 26.5.2018
Pokud vám to nevadí vzhledově, tak stříkat není třeba, plicník je stejně odkvetlý, tak letos už moc parády nenadělá, a příští rok vykvete v plné kráse i bez postřiku. Hanča
Lesní jahůdky, 19.5.2018
Úplně nejlepší džungle nastane, když se to pak nějak pokříží, jako se to stalo mně. Najednou byly na zahradě jahody, které odnožovaly jako lesní, ale plodily opakovaně jako Rujany. Hanča
Tvrdá pažitka, 19.5.2018
Máte vůbec skutečně pažitku? Loni jsem od kamarádky dostala trsy různých trvalek, mezi nimi i nějaký druh planého česneku (zatím nekvetl, takže druh neznám), který přesně odpovídá tomu, co popisujete - vypadá jako pažitka, ale listy jsou tvrdé jako... celý příspěvek >
Je to plevel?, 30.4.2018
Není vzácná - zubaté jsou děložní lístky, pak vyrostou normální. Hanča
Nová zahrada, 26.4.2018
Kdysi jsem viděla v nějakém časopise, že starý beton zůstal na místě, jen v proražených otvorech byly vysázené nízké kytky, jako např. mateřídoušky, které se rozrostly, až beton nebyl vidět a dalo se po tom chodit. Nemám to nijak vyzkoušené, ale v... celý příspěvek >
Dírky v listech, 24.4.2018
Máte pravdu, pane SPCH, blýskáčci. Aspoň na té brokolici, jednoho jsem tam dnes viděla. Na ostatních rostlinách to bylo něco jiného, ale tam dírky nepřibyly. Zato o brokolicích můžu mluvit v minulém čase, při včerejší bouřce z nich ulítly petky a... celý příspěvek >
Dírky v listech, 23.4.2018
Nikdo neví?
Dírky v listech, 22.4.2018 Obsahuje fotku
Prosím poraďte, kdo mi takhle dírkuje listy - včera nalezeno na brokolici, dnes na pomněnce a na růži. Brokolice, které jsem včera stihla zakrýt petkou, jsou v pořádku, nepřikrytým zbyly jen řapíky. Žádné zvířátko není nikde vidět a napadené rostliny... celý příspěvek >
Co se stalo s fialkami?, 11.3.2018
Ach jo, to by znamenalo vzít zahradu šmahem -  fialky jsou v trávníku i v záhonech mezi kytkami. A Sulku použít nemůžu - v květnu mi roste v trávě úžasná úroda májovek a sem tam nějaká podtrnka - to by bylo po nich. Mimoto hned vedle jsou dvě... celý příspěvek >
Co se stalo s fialkami?, 11.3.2018
Pane doktore, děsíte mě, když čtu, jaké ještě další druhy ta brebera napadá . Není to bohužel následek mrazů, bylo to už před nimi, škoda veliká, že pan SPCH bohužel nemá pravdu. Hanča
Co se stalo s fialkami?, 11.3.2018
Uf, to jsou "radosti". Vypadá to opravdu podobně, ale na Vašich fotkách jsou africké fialky, kdežto na mé fotce je česká Viola odorata. Možná má škůdce víc hostitelů, nebo je to něco ne úplně stejného, ale stejně zákeřného? A když je to roztočík... celý příspěvek >
Co se stalo s fialkami?, 10.3.2018 Obsahuje fotku
Vypadají takhle - a šíří se to . Hanča
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika