Příspěvky uživatele - 248.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Má so štepením do kmeňu, vyvŕtaním diery, niekto skúsenosti?, 17.3.2021
Nevím u jádrovin, ale u švestky bych se jakéhokoliv vrtání do kmene bála. Jednak má dost křehké dřevo a při poranění touhle dobou by moc tekla.A nebojte, až ty větve povyrostou, tak se vám vahou plodů skloní dolů. Mám u Hanity také kmen 150cm, aspoň... celý příspěvek >
Rubinola nemoc kůry, 17.3.2021 Obsahuje fotku
Když si představím, že ty spodní větvičky o třetinu zastřihnete, tak mi tam to druhé patro nepasuje... Na víc ty spodní zatím nemají ani žádný plodonosný obrost. Ale názory se různit mohou. Normálně se druhé patro zakládá 3.-4. rok po výsadbě, což by... celý příspěvek >
Výběr rostliny pro živý plot, 16.3.2021
Tak držím palce , ať vám to roste! Udělal jste dobře, u bobkovišně se musí při řezu dát pozor na listy, přestřižené nejsou pěkné. Ps - možná by bylo jednodušší udělat příkop, než jednotlivé... celý příspěvek >
Rubinola nemoc kůry, 16.3.2021
Sice jste se neptal na řez, ale podle celkového fota: : Zatím nezakládejte to druhé patro větví, to se dělá, až když to spodní začne plodit. Když ho založíte nyní, spodní patro postupně přestane růst, bude skomírat a to horní ho přeroste. Takže... celý příspěvek >
Totální, 15.3.2021
Walter - také jsem to tak dělala - drny dávala obrácené na kompost a zem, kde byla bršlice, přeryla na dva rýče, důkladně vybrala a cca po měsíci jsem poctivě vytahala z hloubky pár ocásků, které ještě vylezly. Pýr se tahá dobře, nemá tak křehké... celý příspěvek >
Totální, 15.3.2021
No nevím, u pramene... Ta chemie se dostane do té vody... 100m2 zas není tak velká plocha, to by fakt šlo i ručně. Jen to, co vyroste znovu, je potřeba likvidovat opakovaně. Nebo stříknout herbicidem jen ty nejvytrvalejší plevele, nepoužít ho... celý příspěvek >
Výběr rostliny pro živý plot, 13.3.2021
Nejjednodušší je asi ten poloopadavý ptačí zob. Jestli ale může být trochu širší, šla by použít i bobkovišeň.          Lída
Správne ostrihanie jabloní, 11.3.2021
Z těch knížek mám ráda toho Kyncla (zelená brožura), jsou v něm ty základní věci jednoduše popsané.          Lída
Hnojení brambor při výsadbě, 10.3.2021
A já těch svých pět kilo sadbových sázím jeětě jinak : Uhrabu, rozměřím řádky po 50cm. Natáhnu vždy provázek a rýčem udělám rýhu na rýč hlubokou. Tam nastelu kolečko hnoje, do něj uložím naklíčené brambory, shrnu ze strany malinko země a přidám... celý příspěvek >
Lišejník na ovocných stromech, 10.3.2021
A nepomohla by třeba Sulka? Předjarní postřik?     Lída
Hnojení brambor při výsadbě, 10.3.2021
Ta zemina se z té špičky stejně splaví dolů a uválením to utuží. Ale normálně se hrobky dělají, až když brambory lezou ze země, přihrnují se tím (většinou 2x).  Lída
Hnojení brambor při výsadbě, 9.3.2021
Pokud jsem neměla přírodní hnůj, dávala jsem při sázení granulovaný hnůj a Cererit. Tím jim určitě neuškodíte.           Lída
Meruňka - ako ostrihať?, 6.3.2021
Jakmile ponecháte v budoucí korunce stromku dva takhle silné výhony (i když z jednoho jen kousek), budete mít ze stromku "dvoják", ten ne zcela odstraněný silný výhon se pořád bude snažit dohnat... celý příspěvek >
Meruňka - ako ostrihať?, 5.3.2021
A ještě - uvažte ten stromek o něco výš, až pod tou budoucí korunkou   L.
Meruňka - ako ostrihať?, 5.3.2021
ps - ten řez zamázněte štěpařským voskem a ten výhon střihněte kousíček nad pupenem (výš, než u jádrovin).
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika