Příspěvky uživatele - 119.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik rajčat, 25.6.2018
Dobrý den, prosím o radu. Je v těchto dnech charakter počasí takový, že by se měli postříkat rajčata kuprikolem proti plísni? Teploty jsou do 20 °C, sem tam zaprší. Díky za radu
Jaký aku vyžínač?, 19.6.2018
Já mám tento: Aku vyžínač strunová sekačka 20V Worcraft CGT-S20Li SET 1x 20V/4.0Ah Li-ion + nabíječka a jsem nadmíru spokojen. Navíc ty sekací nože jsou lepší jak silon a dají se bezproblémů dokoupit. Také můžete koupit další nářadí už bez baterky a... celý příspěvek >
Vada listů, květy, 31.5.2018 Obsahuje fotku
Květ. Omlouvám se, nějak mi to tu hapruje.
Vada listů, květy, 31.5.2018
Ještě obrázek s květem
Vada listů, květy, 31.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte někdo, co je to na listech a co s tím? Na druhé fotce je vyfocený květ. Je tam vše v pořádku? Je to z části nějaké opadané. Děkuji mnohokrát
Co to na těch rajčatech je?, 16.5.2018
To vypadá, že je to to samé. Tak - a co to tedy je?
Co to na těch rajčatech je?, 15.5.2018
Mravenci to nejsou. Líp mě to nafotit nešlo, zkusím to ještě jednou. Jsou to mikro pidi housenky. I pohyb je klasický housenkový. Žádné lezení jako mravenci. Že by nový druh?
Co to na těch rajčatech je?, 14.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, na rajčatech a na bylinách se mi objevili ve velkém množství takové malé rezavé housenky. Jsou opravdu velmi velmi malé, ale v početném množství. Zkoušel jsem je ofoukávat i spláchnout vodou, ale pořád se vrací. Ukládám pár fotek. Je... celý příspěvek >
Jak zastřihnout rostoucí výhon, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni jsem dal na dvůr révu, letos ji zastřihl na 3 očka. Všechny začali rašit a růst, ovšem u jednoho začal růst další, viz foto. Mám ho nějak odstranit nebo nechat být? Díky za radu
Jak udělat révě první řez?, 15.1.2018
Prodejce mi říkal: Nechte to růst samovolně, i když tam porostou 4 výhony. Na jaře to prostříháte a necháte jen nejsilnější. To jsem také udělal. Oporu dodělám. Mám tam tedy nechat jeden výhon a ohnout ho k drátům nebo to mám zakrátit na... celý příspěvek >
Jak udělat révě první řez?, 14.1.2018 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka
Jak udělat révě první řez?, 14.1.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni jsem zasadil na jaře 2 révy. Měl jsem to nechat růst s tím, že další rok, tedy letos provedu první řez a nastavím tak budoucí kmen. Moje otázka zní. Kde a jak to mám sestřihnout? Díky moc.
Co dál s novou révou?, 25.9.2017
To je zajímavé. Když jsem révu koupil, bylo právě zde porazeno, nechat to volně růst. Nevadí. Na jaře tedy provést řez na budoucí výšku kmínku? Tedy ty 2m dlouhé výhony zakrátit třeba na 80 cm? Díky
Co dál s novou révou?, 24.9.2017
Pod zem tak jako zde. Tedy celý výhon zahrnutý. Je to narostlé asi 2 metry. Co s tím teď na podzim? Dráty nemám. Díky
Co dál s novou révou?, 23.9.2017
Dobrý den, na jaře jsem dal dvě odrůdy révy. Odrůdu pomeranč a Muscat bleu. Bylo mi porazeno, ať to prostě nechám samovolně růst. Byli to révy od firmy JURAL. Celé se to dalo pod zem, udělal se kopeček a jak se réva prodrala ven a narostla asi 15... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika