Příspěvky uživatele - 119.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založená pidi vinice + další postup, 14.10.2019 Obsahuje fotku
Sazenice vypadají nějak takto. Asi 10 cm nad zemí je ten štěp.
Založená pidi vinice + další postup, 14.10.2019
Dobrý den, o víkendu jsem zasadil 12 keřů révy. Asi tři odrůdy. Jsou to kontejnerové. Zasadil jsem asi 40 cm hluboko. Voskované místo je asi 10 cm nad zemí. Mám to místo nějak na zimu přikrýt hlínou a narostlé výhony sestřihnout? U některého keře... celý příspěvek >
Jak se proorávají brambory s VARI?, 13.10.2019
Aha, díky za info, já netušil, že to jde připojit i dozadu. A to připojíte přes ten štelovací závěs? Nevím teď přesně, jak se to jmenuje.
Jak se proorávají brambory s VARI?, 13.10.2019
Dobrý den, vím že už je po bramborách, ale chtěl bych se vybavit na příští rok. Koukal jsem na různá videa, jak se radličkami v přední části dělají hrobky a následně zahrnují brambory. Jak se ale proorávají během sezóny? Dá se to dělat úplně... celý příspěvek >
Výtěžnost a cena, 8.9.2019
Nakonec nateklo 27 litrů 52% pálenky. Mistr palič říkal, že se v několika bečkách zastavil kvasný proces kvůli nedostatku kyseliny citrónové. Prý toho mohlo být více.
Výtěžnost a cena, 2.9.2019
Dobrý den, nějakým způsobem se mi dostala možnost vypálit asi 350 litrů meruněk. Nevíte někdo, kolik z toho bude pálenky a kolik to bude stát? Díky
Pomoc s výběrem odrůdy, 18.7.2019
V podstatě bych tam mohl být každý týden i ve všední den, např ve středu. Pozemek, kde by byla réva je orientován na jich. Je to u plotu a ne u zdi. Jarní mrazíky jsou časté, proto se tam nikomu nepodařilo vypěstovat meruňku. Zmrzli mi rajčata i... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem odrůdy, 16.7.2019
Děkuji za reakce. Samozřejmě nebudu dělat víno, burčák a už vůbec ne archiv. Jde jen a pouze o konzum pro nás a naše blízké. Jen potřebuji poradit s odrůdou, aby dozrála a neměla problém s chladnějším počasím a to zejména s delším jarem a brzkým... celý příspěvek >
Co vylámat nebo střihnout, 18.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, Může mi někdo podle přiloženách obrázků popsat, co vylomit nebo střihnout? A na jednom obrázku jsou vidět opadané bobule. Proč to tak je? Díky
Jak příští rok udělat řez, 10.6.2019
OK, díky za odpověď. Ještě jedna drobnost. Když mi z každého očka vyrůstají 2 i 3 letorosty a všechny mají květy, mám to nechat kvůli vyšší úrodě nebo něco dát pryč. Zdá se mě to celkem hodně husté, ale nevím. Díky
Jak příští rok udělat řez, 10.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, révu řežu podle tohoto obrázku. Všechno šlo pěkně a letos poprvé zarodí. Bohužel se mi vůbec neprobudily první tři očka. Čili nevím, jak další rok provedu řez a jak udělám tažeň. Poradíte? Napodlo mě, co kdybych tam letošní tažeň... celý příspěvek >
Likvidace vrby, 16.1.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, až nejsem velkým zastánce likvidace dřevin, jednu bych přece jen potřeboval zrušit a to vrbu (něco jako na obrázku) Je na pozemnku, který jsme koupili na vysočině. Předchozí majitel tu zasadil vrbu. Zkoušel jsem ji ostříhat až k zemi,... celý příspěvek >
Povolení na čerpání vody z vlastní studny, 18.10.2018
A to tím chcete říct, že nikdo okolo Vás si nikdy nesmí udělat studnu? Co je to za úvahu? Tipnul bych Vás na nějakého potížistu, který dělá sousedům jen zle. Podívejte se na to obráceně. Sousedi studnu mají a vy ji budete dělat.
Brždění VARI z prudkého kopce, 12.9.2018
Díky za informace. Ještě jedna drobnost. Volal jsem jednomu prodejci a ten mi říkal, že Varina s motorem Honda snese stoupání 30 stupňů kdežto motor PJXP 200 jen 20 stupňů. Proč to tak je? Ten PJXP 200 má jiný karbec, který nezvládne větší náklon? 20... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 10.9.2018
Dobrý den, chci si zakoupit vari sestavu s motorem XP200. Bude to hlavně na vožení dřeva z lesa. Jsou tam celkem houpáky nahoru dolu. Mám hrůzu ze sjíždění kopců, když budu mít za zády metráky dřeva. Můj dotaz zní, zda to bez problémů... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika