Příspěvky uživatele - 187.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak správně pěstovat zelí?, 1.12.2016
Zajímalo by mne, jak se zvládá pod netexem kontrola úrody na záhoně před plzáky.
Kdy postřik proti monilia laxa a strupovitosti broskvoní, 29.11.2016
Výskyt moniliózy nevzali dosud vážně ani tam, kde se tento neřád vyskytuje již několik let,  pěstitelé meruňek, višní... Sám jsem na broskvích zaregistroval moniliozu letos prvně. Moje zmínka zde zůstala bez odezvy. Její výskyt se omezil na... celý příspěvek >
Broskvová sezóna 2011, 26.11.2016
Chtěl jsem říci - odlučitelnost od pecky. :o) Ještě jedna poznámka k Modřince, proti R.H.  C.H. drobnější vzrůstem.
Broskvová sezóna 2011, 26.11.2016
Největší plod Cresthavenu přes 370g, Modřinka o chloupek menší.  Obě plné šťávy, plné broskvové chuti, lahodné, slupka se v plné zralosti dobře loupe, odlučitelnost od plodu výborná.    j.c.
Broskvová sezóna 2011, 24.11.2016
Modřinku. Spolu s Cresthaven která zraje později kvalitou plodů a chutí moje Top odrůda.  j.c. RH je snad povinnost  :)
Postrekovac alebo rosic, 12.11.2016
Vemte to tak, při ošetření např, vinice, vám listová plocha utvoří celistvou plochu, kterou postřikovačem ošetříte zvrchu této plochy, Rosič umí proudem vzduchu obrátit listy naruby, nejen že se postřiková jicha dostává na obě strany listu ale... celý příspěvek >
Postrekovac alebo rosic, 12.11.2016
Ohledně ochrany zdraví při práci si při práci s rosičem pořiďte kvalitní respirátor. 1nádržku dávám bez ochrany sluchu, pokud jich dělám více, pracuji se sluchátky, brýle nebo štít jsou samozřejmostí. Vliv vibrací neřešte. Koncentraci není možné... celý příspěvek >
Rýč fiskars, 27.10.2016
Teleskopický Fiskars nebrat.   Mimo to, že prodlužování násady jsme nijak nevyužili, plastový díl rukojeti tento měsíc při běžném rytí praskl. Naštěstí se k ztomu dovozce staví zatím vstřícně, jen to kapku trvá.    ... celý příspěvek >
Čím zatavujete termokapsle - záklopky fliaš?, 9.10.2016
Horkovzduškou nebo i fénem, většinou na nich ale zůstane malá vlnka. Ponořením do horké vody je rychlé a designově bez chyby, díky vniknutí vody mezi termokapsli a zátku je ale vysoce pravděpodobný vznik plísně, toto dělám jen pro známé a když... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 4.10.2016
Jablek moc nepojím, o to víc jich doma ale projde přes odšťavňovač. Šampion je pro nás Top odrůda pro moštování, tak jsem tuto asi již údajně překonanou odrůdu před 5 lety vysadil na A2.      Stroměk se má k světu a plodí... celý příspěvek >
Domácí víno - základní problémy, 29.9.2016
Naprosto souhlasím s GB, že v zadání vašeho dotazu je dost neznámých. Jen doplním, vyhnul bych se burčáku pokud není z ověřeného zdroje. Nemáte vůbec kontrolu, co v té lahvi s "burčákem " může být za kvasinky popř nemoci kvasinek. Mám na mysli sirku... celý příspěvek >
Skladovanie domáceho červeného vína, 22.9.2016
V integrované výrobě vína je použití těchto plastových nádob ovšem poněkud zakázané... ..." Při výrobě vína se nesmí používat např. plastové nádoby a jiné, jinak běžné postupy. Cílem tohoto směru je eliminovat používání povolených chem. prostředků... celý příspěvek >
Skladovanie domáceho červeného vína, 22.9.2016
Nevím o jaký objem jde, ale běžné bílé kanystry na dlouhobější skladování nejsou vhodné, víno z tohoto typu přijímá pachy plastu.  Nejvhodnější je sklo, pokud není tak Pet lahev, z materiálu jako jsou petky bývají i 4 l kanystříky s nosným... celý příspěvek >
Rozdíl mezi chilli papričkou a feferonkou, 8.9.2016
alespoň částečná tabulka Tabulka pálivosti (v jednotkách SHU) Čistý kapsaicin 16 000 000 Kapsacinové extrakty 8 000 000 Omáčka Blair's 5AM Reserve 6 000 000 Omáčka 357 Mad Dog 5 000 000 Pepřový sprej 2 500 000 - 4 500 000 Carolina... celý příspěvek >
Cresthaven dozrává, 6.9.2016
Nene, zvážena a snězena v sobotu po příjezdu. 320 bylo na stromku přes 10. Velikostí, barvou plodů a chutí se Cresthavenu letos mohla rovnat jen Modřinka, tu ale podstatně více nazobávali sršni a pdléhala hnilobě. Fotky bohužel už nedoložím, snad... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika