Příspěvky uživatele - 77.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhrada za Oleokol, 21.3.2013
Pozor. Pozor, pozor !!! Zřejmě se stala vážná chyba. Množství Ekolu a použitý isekticid jsem čerpal z publikace Horák, Rod"Účinná ochrana zahradních plodin",kde má nahrazovat Oleoekol.Nedalo mě to a porovnal jsem toto doporučení s doporučením výrobce... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 29.1.2013
Pane Krulikovský.Bylo to psané jako ironie včetně celého příspěvku.Naopak, Slováci mají mnohem moudřejší ovocnářský svaz a my jim můžeme jen závidět.Jejich objektivita se odráží v široké nabídce pro malopěstitele.Stačí se podívat na net a nabídku... celý příspěvek >
Neznáme jablko, 25.1.2013
Někdo by mu Topaz nevěřil.Někdo Elstar pěstuje a ví co tvrdí. - Mičurin II
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 24.1.2013
Také mě udivilo umístění odrůd ORION a ELSTAR.Proto jsem začal studovat degustaci v Hořicích.Bezmála polovička jsou pod označením novošlechtění (HL 1405 atd.).Konečně jsem jako ovocnář amatér získal ucelený a srozumitelný přehled o kvalitě... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 23.1.2013
Tomu se říká bomba z Piešťan.Co udeří do očí je diametrální rozdíl od degustací v ČR.Jak ve výběru vzorků i hodnocení jednotlivých odrůd.Nabízí se otázka.Jak je to možné.Ať si každý odpoví sám.Nemám důvod nevěřit Slovákům.Nemají tam žádnou svoji... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 3.1.2013
Zdravím pánové V palbě přízpěvků zapadla velmi zajímavá zmínka p.Vysloužila o odrůdě JANTAR (JonathanxG.Delicious).Je s podivem.jak se na tuto výbornou českou odrůdu rychle zapomělo.Tak jenom stručně.Vlastním dvě vřetena na J-TE-E, velmi plodná(u... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 2.1.2013
Já musím! Mám opravdu nelíčenou radost kam toto vlákno rozkvetlo. Jistě mi rozumíte.Děkuji všem - Mičurin II
Vyměnit tyto jabloně?, 5.9.2012
Pane Bakeš, není co dodat pan Wimpi to popsal velmi přesně.Tak to cítím i já.Stromek má evidentní vitalitu toto poranění zakonzervovat.Není to sice estetické ale doufám že ani zhoubné.Opatrně vyčistit ránu a překrýt štěpařským voskem.Sledovat a... celý příspěvek >
Jablone, stihle vretena - choroba, 4.6.2012
Vážený pane, odpověď na Váš problém neznám ale dovolte mě zdělit svůj názor na jednu z možných příčin.Zvláště, kdy dotazy typu "neujmul se stromek" nabo "zkolaboval" se tu povážlivě množí.Naše ovocnářská špička udělala jednu zásadní chybu.Soustředila... celý příspěvek >
Jak obstály jednotlivé odrůdy 18.5.?, 31.5.2012
Pane Vysloužil, průběh této zahrádkářské katastrofy jste popsal velmi přesně.Mnoho z nás ten průběh zmátl.S odstupem mohu říci, nejlépe obstál GLOSTER.V celém průřezu stromu zůstaly zachovány nespálené plody samozřejmě vedle těch zničených.Při... celý příspěvek >
Opadávání jablek, 12.4.2012
Tak, tak ovocnářů, kteří se nebojí zapotit bohužel ubývá.Táké to vidím kolem sebe.Kam to směřuje vystihl pěkně pan Vysloužil.Začíná převažovat relaxační využití než pěstitelské. Jistě to tak funguje i u Vás pane Pal'o.Raději se hrabu v zemi, to mě... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 30.3.2012
Děkuji pánům za hodnotnou politickou aktualitu.Praktiky řetězců vám nevadí, zato se někteří náramně bavíte.Toto jsou stránky zahradkářů!!!Politiku sem netahejte.Děkuji - Mičurin II.
Poraďte jak a kdy a na co roubovat švestky, 27.2.2012
Roubování jsem prováděl na podnož myrobalán kopulací koncem února až do půli března.Založil a po rozmrazu vysadil.Výhoda, roubujete v teple a s oběma částmi můžete manipulovat.Ujmutelnost v mém případě 2 ze 3 roubovanců.Velkou pozornost věnujte... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 7.2.2012
Přátelé ovocnáři, jsem velmi potěšen o stále větším zájmu diskutovat o zkušenostech a pěstování starších a klasických jabloní.Když jsem před 1,5 rokem začal přispívat na téma klasických odrůd, bylo do mě mnohdy šito ze všech stran.Přidal se pan Petr... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 2.2.2012
Když já to nikdy nevydržím a Glostry už mám snědené. - Mičurin II
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika