Příspěvky uživatele - 56.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznávačka - nyní žlutě kvetoucí keř, 19.2.2018
Paní Lído kdy u Vás Viburnum kvete?
Poznávačka - nyní žlutě kvetoucí keř, 19.2.2018
P. S.: zítra jdu omrknout jestli na stromě nezůstala nějaká zapomenutá semena a prý se snad dá i v dubnu nahřížit, tak uvidíme. Čmeláci a včelky samotářky budou mít radost :-D
Poznávačka - nyní žlutě kvetoucí keř, 19.2.2018
Jak říkají mladí dnes "OJ DOBŘE VY :-) " přiznávám nikdy jsem neslyšel... už ho gůůglím a hledám jak namnožit. Ještě jednou moc děkuji.
Falešný Dapple Dandy, 19.2.2018
Psal jsem taktéž panu K. minulý rok na mail o rouby a taktéž bez odpovědi :-D
Poznávačka - nyní žlutě kvetoucí keř, 19.2.2018 Obsahuje fotku
Nejsem "bůhví" jaký znalec, ale toto mě dnes překvapilo. Poradíte, co by to mohl být za keř? Spěchal jsem, tak jsem ho ani nestudoval, možná to bude něco bězného, ale to krásné kvetení nýní mě vyvedlo z míry. Děkuji
Rozkvétání 2018 M+B, 16.2.2018
Z mé strany jsem rád, že zima konečně přišla, mrazy nejsou velké a zatím vše pod sněhem. Když jsem před měsícem viděl, jak se broskvoním začínají nalévat a otevírat pupeny :-(Snad se to včas stoplo. Z broskvoní je "nejdále" RH oproti Primissimě a... celý příspěvek >
Jahody - inzercia - čo na to poviete?, 5.2.2018
:-D ananasové pineberry mám, plodit plodí, ale z 6 rostlinek jsem se dočkal zralé jedné jahody :-D "modré jahody" jóóó taktéž mi zvědavost nedala a z čínského eshopu jsem koupil za dolar semínka. Již na oko bylo vidět, že je fotka dobarvena ve... celý příspěvek >
Zahradní štěpkovač na břečťan, 28.1.2018 Obsahuje fotku
1) Mám drtič jen jednu sezónu, ale nadrtil jsem na něm cca 2 m3 stěpky (několik hodin práce). Staré + nové dřevo, od tenkých letorostů, přes tenké zababčené větve až po cca 5 cm suché větve a jel jak cumel. Nemazlil jsem se s tím a jednu hrst větví... celý příspěvek >
Zahradní štěpkovač na břečťan, 27.1.2018
Já mám VARES SHARK a tenké větvičky zvládá hravě, Jde tam i seřídit velikost třísky a jak je vidět i na videu i papír rozdrtí na nudličky. Já od výroby ani nic neseřizoval a je to poctivý kovový český výrobek. Reklamu nikomu nedělám, jen jsem rád, že... celý příspěvek >
Co si jeste poridit, 21.1.2018 Obsahuje fotku
Já bych si chtěl pořídit ještě toto, rouby bych měl, ale afinita není moc dobrá. Nemá někdo už náhodou naroubovány stromek na prodej? V nabídkách ho totiž nikde nemohu najít :-D
Zdravověda stromů - minikvíz, 14.1.2018 Obsahuje fotku
Tady ještě pár obrázků, které přesně korespondujís mými jabloněmi.  Dieback issues in McIntosh cultivars in Michigan and Apple Anthracnose Canker
Zdravověda stromů - minikvíz, 14.1.2018
Děkuji za reakci, ranka je na čtyřletém dřevě a takto pěkně otevřít se stihla za jeden rok(minulý rok jen malý náznak). Zatím je cca 2-3cm široká a jelikož je kosterní, tak se ani zahnův řez nedá udělat, ale věřím, že by to zvládla. Asi na tom... celý příspěvek >
Zdravověda stromů - minikvíz, 14.1.2018
Ano na nektriovou rakovinu jsem při vyhledávání info též narazil, ale symptomy jsou si kolikrát podobné... sečteno podtrženo, dobře že jsem toho kuprikolu minulý rok koupil 0,5 kg ikdyž u těch starých stromů toho již asi moc nenadělém. Někde... celý příspěvek >
Zdravověda stromů - minikvíz, 14.1.2018
Odpovím si sám :-D 1, 3, 4, 5 je asi kombinací --> Anthracnose (Bull's-eye Rot) Cryptosporiopsis perennans (sexual: Neofabraea perennans); fungus Neofabraea malicorticis (synonyms Pezicula malicorticis, Cryptosporiopsis curvispora)... celý příspěvek >
Zdravověda stromů - minikvíz, 13.1.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, trochu Vás přátelé vytrhnu z ovocnářovy okurkové sezóny. "Zdědil" jsem několik starých stromů, na kterých se učím a nové teprve "zakládám". Jen co jsem trochu proniknul do problematiky monilie, puchrovitosti, kadeřavosti aj. tak mi při... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika