Příspěvky uživatele - 111.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střih Nektarinek, 7.2.2017
Pardon mělo tam být neplodila. Jana
Střih Nektarinek, 7.2.2017
Tehdy mi nebylo ani 10 let. Co jsi pamatuji tak zrání asi ke konci prázdnin. Jako dítě byla broskev moc velká do ruky nemohla jsem ji udržet, žlutomasá a červeným líčkem hodně červená u pecky a pecka šla dobře ven, když jsem do í kousla tak mi všude... celý příspěvek >
Střih Nektarinek, 7.2.2017
Děkuji za odpovědi. Ty velké zatřu až po ty menší. Ale pochybuji že ty centimetrové budu natírat. Co po ořezu najdu zatřu. Ještě mám jeden dotaz. Před asi tak 35 lety jsme měli na zahradě broskev, plodila veliké štavnaté broskve, strom byl už... celý příspěvek >
Střih Nektarinek, 7.2.2017
Tak jsem z toho jelen... Tak natírat nebo né? Potřebuji stromek sesadit tak o tři metry. Průměr větve bude tak 10 cm- ty bych ošetřila. Jana
Střih Nektarinek, 6.2.2017
Moc děkuji. Já jsi to myslela že se stříhá stejně. Tak to se psychycky připravím na velký řez na jaře. Jana
Střih Nektarinek, 6.2.2017
Pročítám téma a nemůžu najít odpověd. Jak se stříhá nektarinka? Jako broskev? Můžete mi prosím poradit. Mám jak velkou nestříhanou tak na jaře zasázené. Děkuji Jana
Chválím Jukku, 6.2.2017
Jak jste poslední dobou spokojeni s Jukkou? Objednala jsem tam docela dost stromků jestli se mám bát když to čtu? Děkuji Jana
Přisvětlování sazeniček, 2.2.2017
Popravdě já nevím to ti zodpoví zkušenější. Já letos přisvěcuji led osvětlením z akvárka bílé modré ledky na růst rostlin.  Rostlinky mi rostou nevytahují se a jsou krásně zelené. Mám je pod střešním oknem na jih jenže tam nesvítí... celý příspěvek >
Jaká je pila Hecht 956, 21.12.2016
Motorová pila FUXTEC KS162 - proste bomba... ctete recenze! Nema chybu.
Hecht 7100, 25.11.2016
Ahoj, take vlatnim Hecht 7100 set a nemuzu si ho vynachvalit. Perfektne startuje, mala spotreba a jednoduchost. Vlastnil jsem Teru a i kdyz jsem velky fanda techto stroju, preci jenom uz se ozvalo stari stroje a vecne neduhy uz jsem nechtel a ani... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 2.10.2016
Konečně jsem narazila na příspěvek, který pamatuje na konzervaci moštu ve sklenicích. V naší rodině se moštuje do skleněných lahví 0,7l, které jsme si uchovali po kdysi vyráběných limonádách v Mnichově Hradišti - včetně uzavíracích korunek, které se... celý příspěvek >
Kterou růži vybrat?, 24.5.2016
Z těchto předvybraných růží by mou favoritkou byla také Astrid L. Bude dělat mohutný a vzpřímeně rostoucí keř. Nenemocná, poměrně bez péče. Druhou volbou by pak byla Felicitas, nutno počítat s přepadavým habitem.  Vzhledem k lokalitě... celý příspěvek >
Hosta, Bohyška, 24.5.2016
Na 99% se jedná o Hosta fortunei Albopicta Květa
Žloutnutí listů, 8.5.2016
Je to vlivem chladu. Nic jim není, vzbrchají se samy. Pokud by se stav v cca 14 dnech nezměnil nebo zhoršoval, pak lze uvažovat o nějaké jiné příčině. Hot Chocolate? Carruth nebo tu novozélandskou (Simpson)? první má tmavé nové výhonky (u... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 10.4.2016
Bojkovice. Ta nejlepší zkušenost. Objednávala jsem několikrát naposled podzim 6x durancie krásné stronky rozvětvené zasazené vyška cca 180 cm. Tady na fóru sem se dočetla že plodí až dlouho a musím počkat. Krom jednoho stromku maj květní poupata.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika