Příspěvky uživatele - 51.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TC SUN, 17.8.2018 Obsahuje fotku
Napísalo mi veľa kámošov zahradkarov tak pridám dalšie foto vnuka a japonskú slivečku.
Novovyšlachteni križenec Duranzie a Bystrickej, 17.8.2018 Obsahuje fotku
Teraz merana sladkosť slivečky 28 Brix štavnatá malé kyselinky, osy a sršni idú ponej ako blbí, musel som dať flašku zo sirupovou vodou.
TC SUN, 17.8.2018 Obsahuje fotku
TC SUN sa krásne vyfarbila, dozrieva štavnatosť vysoká, sladká uvidím keď celkom dozreje aká bude je veľká, červená velká slivka asi Alderman ešte nie je zrelá.
Aké má plody podpník St. Julien, 5.8.2018
Koštovka tejto slivečky po týždni, nakoľko je vysadená mimo zahradu je okolo nej metrová zelina nikto ju neplolieva je sucho plody sú vynikajucej kvality, sladká prijemné kyselinky, malá kôstka, štavnatá ličko začína červenať do plnej zrelosti chyba... celý příspěvek >
Bali, 4.8.2018 Obsahuje fotku
Marhulky koštované na morave Bali sladká štavnatá, špatná odlučitelnosť od kôstky, Farbaly suchá ostatné odrody neboli ešte zrelé, použivajú fínske umelé hnojivo na všetky stromi bez chlóru. 
Galmac - Williams pride, 4.8.2018 Obsahuje fotku
Dnes návšteva na morave koštovka skorých odrôd jabloni, Galmac, Williams príde, veľmi chutné štavnaté, kyselinky sa prelinali zo sladkosťov aj Sánsa u druhého pestovatela bola dobrá.Výmena vrúblou asi 50 odrôd stromky donesené v kontajneroch 20... celý příspěvek >
Aké má plody podpník St. Julien, 29.7.2018 Obsahuje fotku
Pred asi 7 rokmi som zasadil podpník st.julien, asi 300m od pozemku, chcel som vedieť aké bude mať plody.Tento rok som si na neho spomenul, okolo narastena zelina ale pekne kvitol strekol som ho 2 x proti pilarke a obalovačovi.Teraz som bol pozrieť... celý příspěvek >
Novovyšlachteni križenec Duranzie a Bystrickej, 29.7.2018 Obsahuje fotku
Tento rok má Jajo krasne plody úroda velká, ešte len sa vyfarbujú jednu slivku trochu namodralú som okoštoval, zmeral sladkosť 19 Brix dozretá bude asi za 3 týždne.
Pavias, 29.7.2018 Obsahuje fotku
Krásne sa vyfarbila žltá broskyna pávia názov neviem stromek som dostl, plody má vajcovitého tvaru pekné velke, ešte par dni a bude zrelá.
Co Vaše réva 2018?, 28.7.2018
Milan nádherná úroda, aj ja som dnes musel davať sietkové sačky na skoré odrody hrozna začali ho ničiť osy.Prvé sačky som mal od Bredika a dalšie od teba je to fakt výborná ochrana pred škodcami, použivam ich už 4 rok.
Postižená kůra slivoně, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Nazdar sadař všetko tmavé drevo treba vyrezať natrieť kuprikolom za 2 dni natrieť postrekom Aliette až potom to treba zatrieť, najviac tato choroba postihuje jablone a slivky, keď je toho veĺa na strome, strom treba vykopať a vymeníť aj zem.Takéto... celý příspěvek >
Swigold, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Swigold práve dozrieva, málo štavnatý sladkastý prijemné kyselinky.
T 1, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Krásne sa vyfarbuje T 1.
T 9, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Ešte celkom nieje zrelá IT 9,  už ju jeme je dobrá ale sladkosť 17 Brix tento rok je cukernatosť slabá.Velkosť 90g sú to klacky IT 10 zjedená zostalo pár plodov.
Aprimira, Aprikyra, Aprisali, 8.7.2018 Obsahuje fotku
Mimmo na porovnaie Aprimira, foto staršieho data.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika