Příspěvky uživatele - 211.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vertikutátor, 5.10.2014
A je výhoda pokud ten vertikutátor má váles kde je kombinace nožů drátu?
Vertikutátor, 3.10.2014
Dobrý den. ctel bych se zeptat ohleně válcu jeden je s nozi a jeden s drátama. Kterým je nejlepší tu zahradu vetikutovat. Nebo ubouma? Děkuji
Z čeho máte postaven zahradní domek?, 25.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Já udělal zahradní domek ze stavební buňky. Vevnitř jsou paubky a na podlaze lino. Z venku OSB desky lepidlo a škrabaná fasáda. Buňka je na betonových patkách.
Růžové kousky trávy, 25.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Tak posílám foto flíčků ktere se dělají. Ale je to ružové jen minimálně. Napadlo mě mě jestli to není ta stařina. Určitě to chce vertikulaci
Růžové kousky trávy, 23.9.2014
Dobrý den. Chtel bych se zeptat zda se jedn pokaždé o chorobu trávníku když se objeví malinko naružovělá stébílka? děkuji
Fleky po sekání, 10.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Minulý týden jsem sekal zahradu po 3týdnech a stále mám v trávníku tyto fleky. Sekačka byla uplně nová ale asi jsem to sekal na moc nizkou výšku. Mohlo by to tím být? Mám to na více místech zahrady. Děkuji
Suchý flek, 10.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Občas se mi v trávníku udělaj tyto suché flíčky. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji
Vřetenová sekačka hecht 514 profi, 25.7.2014
Dobrý den. Přemýšlím o koupi vřetenové sekačky typu Hecht 514profi. Máte někdo zkušenosti? díky
Kornatka travní, 23.7.2014
Mě pomohla Ortiva.
Uschlé konečky, 23.7.2014
Ta vřetenová sekačka se nijak nebrousí? Ne že bych o ní neuvažoval ale nemám sní žádné zkušenosti. Děkuji za info
Uschlé konečky, 22.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. prosím o radu. Už delší dobu se nám na travníku tvoří uschlé konečky trávy. Netušíte co by to mohlo být? Přikládám foto. Díky 
Kornatka travní, 3.7.2014
Dobrý den. Jak se ta ortiva ředí na Korntku travní? V návodu je jen Plíseň sněžná 10ml na 8- 10l vody. děkuji
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika