Příspěvky uživatele - 51.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Harlayne, 21.7.2017 Obsahuje fotku
Dnes oberieme posledné plody Harlayne sú super 22 Brix sú sladučke šťavnaté.
Harlayne, 9.7.2017 Obsahuje fotku
Harlayne bude tiež zrelá za pár dni toto nadherné i keď dosť suché leto praje marhulkám.Niektorí zahradkari mi pisali že u nich sú marhulky malé a suché chýbajú zrážky.
Delicecot, 9.7.2017 Obsahuje fotku
Delicecot dalšia novinka u mňa dozrieva, niektore novinky poslal španiel podpniky ani neviem ale dobre na na nich marhulky rastú.S podpnikami typu wavit, monklar a pod.niesom spokojný u mňa sa marhulkam na nich nedarí. 
Anegat, 9.7.2017 Obsahuje fotku
Anegat sa začína vyfarbovať asi tak za 5 dni by som ho mohol koštovať.
Koolgat, 9.7.2017
Už som sa nevedel dočkať, Koolgat konečne dozrel chutovo sladučký, marhulová chuť v ústách zostávajú slabé kyselinky.Začal som merať sladkosť marhul Koolgat 21 Brix ostatné majú podobnú sladkosť stupeň hore dole, moniliu tento rok nemám asi pomohli 2... celý příspěvek >
Wczesna z Morden, 6.7.2017 Obsahuje fotku
Tuto odrodu vedšinou pestuju v polsku, bola vyšlachtená v kanade r.1945 mne ju priniesol kámoš pred 3 rokmi nemal ju už kde zasadiť tak mi ju dal nech vyskušam čo to je zač.Je zvláštna tou špickou na konci nieje priliš sladká a menej štavnatá.Vypada... celý příspěvek >
Koolgat, 5.7.2017 Obsahuje fotku
Pár plodov Koolgatu zostalo po jarných mrazoch poslednú marhulku čo zabudli odtrhnúť decka som vifotil, chutovovo neviem počkam až zmäkne.
Klon Velkopavlovickej, 5.7.2017 Obsahuje fotku
Nedalo mi to musel som spraviť dalšie foto tohto nádherného klonu plody sa skoro naraz vyfarbujú a dozrievajú.
Tomcot, 5.7.2017
Tomcot u mňa moniliu nemá, samozrejme striekam pred a po odkvete proti monili.Šarku zatial nemá časom sa uvidí, farba plodov raz prevláda červená tento rok nadherná oranžová záleží aké je počasie, podla toho je aj chuť plodov.
Klon Velkopavlovickej, 4.7.2017 Obsahuje fotku
Vrúble tohto klonu Velkopavlovickej som dostal od šlachtitela od Žiliny ktorý tam v 370 m.n.m testoval viac druhov marhúl.Niekde som čital že bolo vyšlachtených 6 klonov z toho vybrali 3 kloni a tie sa začali predavať ale neviem to iste.Tento klon je... celý příspěvek >
Vanilacot, 4.7.2017 Obsahuje fotku
Konečne začala dozrievat Vanilacot prvá úroda uvidim aka bude chuťovo za par dni, jarné mrazy ju nepoškodili.
Leskora, 22.6.2017 Obsahuje fotku
Dnes krásne vyfarbená Leskora davam jej tak 3 dni a môže sa konzumovať.Celovo slušna úroda jarné mrazi prežila tak 50 na 50.
Pricia, 22.6.2017 Obsahuje fotku
Konečne som okoštoval moju Priciu, rodinka zjedla skoro všetky marhulky ale 2 mi nechali na koštovku.Sladučke štavnaté aromaticke typicka marhulova chuť minimum kyseliniek.Na skorú marhulku super, falešnu rubistu nahradila ta bola kysela.
Červené marhulky, 10.6.2017 Obsahuje fotku
Vedúca pracovníčka Edwige Remy v šlach. stanici IPS predctavovala tento týždeň na vystavisku dalšie červené marhulky foto mobil z videa youtube.
Nejranější odrůdy meruněk, 10.6.2017 Obsahuje fotku
Falešna Rubista je zrušená, kupil som u schreibra original.Začinajú sa vyfarbovať plody Pricia.V maďarsku zahradkarovi čo nam vybavoval stromky dozrieva Totem.Rubistu má ešte zelenú.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika