Příspěvky uživatele - 96.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kávovník arabský (Coffea Arabica), 26.5.2015
Nejspíš přemokření nebo změna podmínek.
Mini broučci na fásadě, 20.5.2015
Mohl by to být roztoč - Sametka rudá.
Skudci, 15.5.2015
Okurka vypadá na svilušku.
Paprika - nemoc nebo škůdce, 4.5.2015
Možná, že to ovlivňuje víc faktorů, než jen nadměrná zálivka nebo vlhkost vzduchu, i když asi ta hraje hlavní roli, jak se dá na netu dohledat. Mně se to objevilo na odrůdách paprik, které pěstuji už léta, větrání a zálivka přiměřená. Měla jsem ty... celý příspěvek >
Paprika - nemoc nebo škůdce, 4.5.2015
Jo, skoro to samé, jen bez těch fleků na listech na druhém foto, jsem loni měla taky. Předpokládám, možná chybně, že u mně se jednalo o nadbytek draslíku. Chtěla jsem rostlinám dopřát a tak jsem před vysázením devíti paprik zaryla na stanovené místo... celý příspěvek >
Květní pupeny borůvek, 3.5.2015
Mě šestiletý každoročně květy obalený Herbert na rozdíl od ostatních nenasadil letos ani kvítek. Všechny mají stejné podmínky.
Obří cibule Globo, 28.4.2015
Děkuji za info, už je zasázená. Snad to dnes i trochu zmokne.
Obří cibule Globo, 27.4.2015
Vysela jsem tu obří cibuli do misky s tím, že ji před výsadbou na záhon sestřihnu nať a kořeny, jako sadbě pórku. Někde jsem se ale dočetla, že cibule je na poškození kořenu dost citlivá. Nemáte nějakou zkušenost?
Rajčata pro sezónu 2015, 11.4.2015
No to je teda rozdíl!
Rajčata pro sezónu 2015, 22.3.2015
Dík za odpověď a ještě děkuji za to, co děláte pro pěstování rajčat u nás. Marcela
Rajčata pro sezónu 2015, 20.3.2015
Koupila jsem dvoje Kumata. Jedny větší o průměru asi 6 cm, nechutná a slupka hodně tuhá. Druhé jsou menší asi 3 cm v průměru a ty jsou docela dobrý. Nevíte, jestli ty menší jsou tyčkové nebo keříčkové?
Výroba moštu, 18.3.2015
Ale ne, mošt (sterilovala jsem jen pár láhví) mám ze svých jablek a ten kousek jablka taky ze svých. Ten nápad mám ze své hlavy a jak jsem zjistila díky odpovědím, byl zcela nereálný. Tak jsem teď aspoň trochu chytřejší. Mějte se :-)
Výroba moštu, 18.3.2015
Před třemi dny jsem do sterilovaného moštu dala kus jablka, petku naplněnou asi 4 cm pod hrdlo jsem smáčkla, aby tam nebyl vzduch a zašroubovala víčko. Za tři dny je stav pořád stejný, čili kvašení ještě nenastalo. Uvidím za pár dní, co to... celý příspěvek >
Výroba moštu, 18.3.2015
No jak to vypadá, tak ne trošku hockey, ale znalosti úplně nulový. A taková to byla pěkná představa: Kus jablka do svého jablkového prostředí a jablkové bakterie či co začnou trapem produkovat jablkový enzymy. Ale možná, že ucelené informace by... celý příspěvek >
Výroba moštu, 18.3.2015
V případě moštu kousek jablka a ne zeleniny.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika