Příspěvky uživatele - 19.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průtahové destiláty, 19.7.2017
Borovička je "národní nápoj" Slováků, dle deklarace se jedná o průtahový destilát.
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 13.6.2017
Taková perlička … aby to nebylo jen na té Moravě, Slezku či Valaších … od loňského roku je, v Praze (na usedlosti Salabka) v provozu „PRVNÍ PRAŽSKÁ PALÍRNA“, (do té doby totiž stačily ostatní firmy - mající sídlo v Praze - zabývající se destilací... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 3.4.2017
No ještě k těm odkalovačům... já bych si změřil průměr trubek co k nim vedou, pak bych si v kovomatu (nebo někde obchodě s instalatérskými potřebami) zakoupil rychlospojku na cu či ocelové trubky (je jich dost k sehnání, různého typu, dají se... celý příspěvek >
Průtahové destiláty, 7.3.2017
...no to Vaši zákonodárci, jen ten původní § 194a (TZ 140/1961Sb.) pouze překlopili do nového zákona. Někdy jsem i rád, že jsem v CZ (i když v SK se to tak neprožívá...).
Geist, 7.3.2017
Jedná se o metodu používanou u „materiálu“ který je buď finančně náročnější, nebo hůře dostupný, u nás např. lesní plody  (v Alpských zemích je to např. hořec-enzian či všedobr horský …). Když by se z tohoto materiálu dělal klasický kvas, bylo... celý příspěvek >
Průtahové destiláty, 18.2.2017
Ano, TZ č.140/1961 Sb byl zrušen vydáním TZ č. 40/2009 Sb. Včetně toho § 194a!! Takže vlastnění dest.přístroje by v ČR a současné době, jen PŘESTUPEK (samozřejmě s možností sankcí…), ale nemělo by se za něj již chodit „za katr“. Tato problematika se... celý příspěvek >
Poslední frakce destilace kvasu - využití?, 23.1.2017
Bohužel ke slivovici z Horňácka jsem se dosud nedostal, takže nemohu posoudit. Zato jsem měl možnost několikrát "koštovat" slivovici z vinařských části Moravy; bohužel jejich kvalita nedosahovala kvalit "meruňkovice". Souhlasím s tím, že už i malé... celý příspěvek >
Vymrazování, 15.1.2017
Dobrý den, Poprvé jsem se s termínem „vymrazování“ setkal, koncem 60-sátých let, v publikaci „Příprava domácích vín“ od B. Valenty - odkazy na ni zde byly již několikrát a lze ji stáhnou z „uložto“. Cca před dvěma až čtyřma roky se tato... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 9.1.2017
A proč tu deku nevyhodíte, to počkáte až se vám celá "utopí"?! Jinak přeji ať vám nateče k vaší spokojenosti... Mnoho zdaru.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika