Příspěvky uživatele - 248.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dendrobium nobile, 19.6.2015
Do směsi hrubě vláknité rašeliny a kokosových vláken, případně doplněné o drť z piniové borky a mrtvý mech (takový co ještě nezačal rašelinět, ale už odumřel). Zpočátku můžete natahat kokosová vlákna jen nad substrát v původním květníku mezi... celý příspěvek >
Problemy s cibulou a cesnakom, 19.6.2015
Potřebujete zvýšit obsah síry v půdě, k zásobnímu hnojení při výsadbě cibule (výsevu v únoru) používejte směs síranu amonného, síranu draselného a superfosfátu. Stále mějte na mysli, že organické látky (humus, kompost) ničím nenahradíš a zetlelým... celý příspěvek >
Spodní listy česneku žloutnou, 17.6.2015
Ano, listy ke konci vegetace žloutnou a zasychají postupně tak jak je cibule dole přestává potřebovat. Nyní bude mít cibule asi už finální velikost, ale špatný poměr mezi vodou a zásobními látkami. Ztráta sušením by byla cca 30-40% hmotnosti... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
Stačí když dáte fotku štítku Makity a jeho polohy na stroji.
Jak stříhat ginkgo biloba?, 17.6.2015
V podstatě jste trefil všechny záludnosti plodů Jinanu. To že rozšlápnuté plody kloužou dokáže odhadnout i neznalý člověk na základě vtipů s banánovou slupkou. Za jedlé jsme to nepovažovali, všude se toho váleli spouty jako když to nikdo nesklízí.... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
zde je přínosný příspěvek pana FO
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
Ad reklamace - věřím, protože jednak si 4T kupují zkušenější uživatelé a pak i 4T je precizněji proveden (a není u něj "light_hobby" kategorie osazená motory s ku.vítkem).
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
Pokud prodejce má tu EM4351UH, tak to by bylo provedením shodné s tím doporučeným Dolmarem. Jenže já ji nikde nenašel "skladem pro trh v ČR". Rozdíl v barvě nevadí, vadí to, že Makita je častěji padělanou značkou než Dolmar. Výrobní štítek musí být... celý příspěvek >
Spodní listy česneku žloutnou, 17.6.2015
Ten z pacibulek má ještě tak týden čas a ten ze stroužků minimálně ještě dva týdny. Tipoval bych to na odrůdu Tristan.
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
Jenže Makita je jen v té střední kubatuře. Ekvivalet to ho nejsilnějšího Dolmar 4300.4U u Makity není. Buď tedy budete mít slabší stroj než na jaký jste nyní zvyklý, nebo si musíte počkat než Vám jej objednají a dodají.
Modrá skalice ano či ne?, 17.6.2015
Měď potlačuje růst řas = voda bude méně zelená při stejném množství živin. Pokud nedáte desinfekci, tak tam můžete mít rybičky, želvičku, žabičky... HCl nedávejte, sírany přirozeně okyselují SO4 iontem.
Roundup na vlky?, 16.6.2015
To máte pravdu. Já mám kovanou ale tak 30 km od PC - takže oprásek je ilustrační od strýčka Google. Tohle zobrazené provedení svařence z lisovaného plechu je ta nejlevnější varianta, se kterou se dá daný úkol zvládnout. Jde o tu šířku motykové části,... celý příspěvek >
Napadené jehličnany - co to je a co s tím?, 16.6.2015
Proč jste vyloučila toho pejska? Mně to připadá právě jako úpal od sluníčka indukovaný močením pejska. Močovina normálně do určité meze stromku nevadí (zpracuje ji jako hnojivo), ale v kombinaci s ostrým sluníčkem a vysokým UV indexem...
Jak stříhat ginkgo biloba?, 16.6.2015
Ty v itálii byly stříhané, ale samozřejmě jsou selektovány kultivary, které střih pro dosažení kompaktního vzhledu nepotřebují. Pamatuji si to docela přesně, protože s tím mám ještě jeden zážitek a tím jsou plody z těchto stromů - tipněte si ... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 16.6.2015 Obsahuje fotku
setrvačník vypadá asi takto...
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika