Příspěvky uživatele - 86.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 21.4.2017
Dnes v noci na JM se asi nespí. Traktory hrčí a postrikovace jedou, někdo dělá taboraky...
Mráz, 17.4.2017
JM 165 mnm. do rána asi 1 stupeň, zatím nepomrzlo----kéž by ani ne za celý týden. Meruňka Hargrand v zahradě má krásné meruněčky, jako malé třešinky. Ořešáky v okolí jsou samý květ. Už vím jak to bylo myšleno, že ořešák Mars pozdě raší a tím uniká... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 30.3.2017
Jej, tak škoda, že to je tak daleko. Tak bych ji chtěla. E.
Rozkvétání 2017 M+B, 28.3.2017
Slovácko-ráno jsem opět škrábala námrazu ze skla, přitom rozkvétá stará velká meruňka v dědině-odrůdu nevím. Moje 80 letá stařenka ještě vyčkává a spí. I v loni, když po mrazech nebylo nikde ani meruňky, na ní bylo v červenci několik beden.
Lipnická švestka, 22.3.2017
Děkuji, tak se těším na podzim. Super ten výběr podnoží! E.
Lipnická švestka, 22.3.2017
Zdravím! Nevíte, jestli by se dal ještě v tuto dobu sehnat jeden stromek Lipnické? Díky E.
Jaká je to odrůda?, 2.9.2016 Obsahuje fotku
..a nejde od pecky. E.
Jaká je to odrůda?, 2.9.2016 Obsahuje fotku
Pomůžete mi prosím určit odrůdy této švestky? Dozrála zrovna v těchto dnech. Děkuji Eva
Samosvorná ochrana proti okusu, 7.3.2016
A ještě jedna technická otázka. Je třeba tuto síť zakopat trochu i do země? Nebo stačí aby "seděla" v úrovni na zemi. E.
Samosvorná ochrana proti okusu, 7.3.2016
Nevíte jak je to s tou velikostí? Bude stačit ten rozměr sítě uveden na 11cm v průměru na stromek do jakého stáří? Popř. jak dlouho se musí strom vlastně takto chránit? E.
Vaše nejoblíbenější top odrůda rybízu červeného příp. bílého, 5.3.2016
Poraďte prosím odrůdy červeného rybízu. Mám vybrán J.van Tets (přelom 6.a7. měsíce),  pak Detvan vs. Roseta (na začítek 7.) a Random vs. Tatran (na konec druhou polovinu července). Které mám nasadit? Díky Eva
Nejchutnější odrůdy meruněk, 26.2.2016
Toho jsem se bála :)  Také nedokážu tento seznam ořezat, tak to asi dopadne tak, že je nechám všechny na úkor jiných druhů. I když i švestek je tak moc krásných odrůd, že se nedokážu rozhodnout. U hrušek mám jasno, broskve jsem taky tak nějak... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 26.2.2016
Také bych se chtěla ještě jednou poradit ohledně odrůd, které chci nasadit. Ovšem mám jich moc a potřebovala bych nějaké vyřadit (popř. váš typ na doplňující odrůdu). Jsou to : Aurora, Radka, Leskora, Veselka, Orangered, Adriana, VP, Puget Gold,... celý příspěvek >
Likvidace starého vinohradu, 15.2.2016
Děkuji všem za velmi milé odpovědi. Nerušila jsem takovou smršť protireakcí. Vaše pochybnosti ohledně registrace, vhodné polohy, přípravy půdy... atd. mám vyřešené víc než dobře, proto jsem ohledně těchto otázek nediskutovala.
Likvidace starého vinohradu, 14.2.2016
Tak nic no. Mě nenapadlo, že se ptám špatně.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika