Příspěvky uživatele - 248.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdci a choroby na hrušních, 4.5.2017
Řekla bych, že je to mrazem. Stromy se moc brzy probudily a teploty neustále kolísaly.           Lída
Kaktusy, 4.5.2017
Jen tip - dva vlevo cereus, ostatní gymnocalycium.          Lída
Zanedbaná zahrada zpět k životu, 4.5.2017
Vysazené nové stromky plodí za pár let - ano. Jenže je otázka, pokud to je stinný severní svah, jak se vůbec ujmou a porostou. Při výběru odrůd vč.podnoží na to musíte brát ohled, také záleží na typu půdy a péči, kterou jim jako mladým stromkům... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrada zpět k životu, 3.5.2017
ps - trávník - plevel zničíte častějším sekáním, mech je známka toho, že chybí živiny (mechu stačí, ale trávě ne). Jinak se prodávají i trávníkové směsi určené do stínu.          L.
Zanedbaná zahrada zpět k životu, 3.5.2017
Jak jsou ty stromy staré? Možná by stačilo je prořezat. Pokud nejsou moc přestárlé, zlepšila by se podstatně kvalita plodů. Nemáte fotky, jak ty stromy vypadají? S kácením se neunáhlete, zpátky je pak už nepřilepíte - a taková švestková buchta nebo... celý příspěvek >
Mráz, 1.5.2017
A Windguru má pro Opaťák (u HK) 0°C na 11.5. Takže asi v tom období nějaký pokles teplot přijde. Ale byla bych raději, kdyby se už letos žádní zmrzlí nekonali.           Lída
Kde sehnat hořcový stromek, 1.5.2017
Vzpomněla jsen si dnes na váš dotaz - Bau..x má teď v akci "balkonové dřeviny na kmínku"  .           Lída
Mráz, 1.5.2017
Hm, teď jsem koukala na Nory, a pro HK mají 9.5. 1°C a 10.5. -1°C (dál to zatím nemají), tak nás letos "zmrzlíci" asi neminou - a pomrzne zbytek...  Lída
Identifikace jehličnanů, 1.5.2017
Ten první mi připomíná Sciadopitys verticillata.           Lída
Olověnec Plumbago au, 26.4.2008
Třeba poradí někdo líp, než já... já můžu říct jediné, plumbago prostě uklidím.Sama ho mám v závětří, pod stříškou a hlavně mimo prudké slunce, dochází ke spálení listů.A jelikož mám těch kytiček v létě venku povícero, pokud se blíží nějaká... celý příspěvek >
Olověnec Plumbago au, 22.4.2008
Plumbago mám už několik let. V létě venku, v zimě v pokoji při cca 15˚C na světlejším místě, v odborné literatuře doporučují dokonce 5-8 a minimální zalévání.Před zazimováním zkrátit i o polovinu.Jinak já dávám plumbago ven až po zmrzlých.Tak... celý příspěvek >
Hvězdník, 21.4.2008
Danielo děkuji. Mám pocit, že nedělám nic jiného, než že hledám informace jak ty amaryliskly zachránit. A navíc chránit ty moje, mám jich přes dvacet + nová "miminka".Ale už jak vše "rengenuju"(toť synova hláška), tak mám pocit,... celý příspěvek >
Hvězdník, 21.4.2008
Jen malá oprava: jak je tahle nemoc přenosná...  z cibule na cibuli? A jestli tato nemoc není nebezpečím i pro ostatní pokojové květiny...
Hvězdník, 21.4.2008
Tak s Holandskem mám taky špatné zkušenosti. Kamarádka mi přivezla 3 obří cibule (15 cm). Zklamání obrovské. všechny mají červenou spálu.Takže místo 3 mám teď už 6, protože mi dala i ty svoje. Takže je začínám léčit.Jestli budu úspěšná nevím, nemám s... celý příspěvek >
Bessera elegans, 21.4.2008
Taky by mě to zajímalo, mám ji zasazenou už měsíc a nic se neděje.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika