Příspěvky uživatele - 248.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co má vrba za problém?, 11.5.2017 Obsahuje fotku
Cestou na zahradu chodím kolem vzrostlé kroucené vrby. Letos je ale něčím napadená, zajímalo by mne, o co se jedná. Na větvičkách jsou chomáče čehosi, v některých místech koruny je vidět shluky napadených větviček již uschlých. Co to je?  ... celý příspěvek >
Co nepatří do kompostu, který likviduje trávu?, 10.5.2017
Ne ne, ve vlákně vidíte všechny reakce.          Včetně tohoto odstavce je jich pod vaším dotazem 6.         Lída
Mráz, 10.5.2017
Na opačném konci HK - kdo nepřikryl brambory, má je černé, opět omrzlo víno. Podruhé mi zmrzly malé lístečky na zmarlice a mrazem byly spálené i lístky a zatím malé květy na sazaníku - na celou výšku (asi 1,20m), přežily jen některé uvnitř keře ... A... celý příspěvek >
Co nepatří do kompostu, který likviduje trávu?, 10.5.2017
Nedávat zbytky jídla, šly by tam myši.           Lída
Název skalničky?, 8.5.2017
Fotka je dost mázlá, vlevo mi to připadá na tařičku (Aubrieta) a vpravo na polštářový flox (Phlox subulata). Množení je jednoduché - uštípnout asi 10cm kousek a vložit polovinou do země, přimáčknout,... celý příspěvek >
Bobkovisen - skudce ci choroba?, 8.5.2017
Souhlasím s Benym. Kdyby se lalokonosec víc "rozjel", tak snad jen zasáhnout proti němu.               Lída           
Nemoc listů tlustice, 8.5.2017
Bylo to nějaké poranění, které se zajizvilo stroupkem... Na nemoc to nevypadá.  Nemáte třeba kočku? Mohla na rostlině třeba honit nouchu a list seknout drápkem.. Můj kocour doma mouchy honí .  Lída
Bohyška pod smrky, 8.5.2017
Možná nějakou kapradinu (pokud tam zaléváte), v lese také rostou... Nebo kokořík (ten je cca 70-80cm, měsíčnice 50cm (přesévá se sama),náprstník (70cm,  z nižších fialky,  sasanky, konvalinky... Jedině vyzkoušet, co tam u vás... celý příspěvek >
Tmavočervené vystouplé zabarvení listů rybízu, 6.5.2017
ps - stříkat hlavně ZESPODU listů!
Tmavočervené vystouplé zabarvení listů rybízu, 6.5.2017
Na mšice je Pirimor, ale o úrodu nepřijdete ani bez postřiku.          Lída
Usychání větviček u švestky, 6.5.2017
Meruňky se proti monilii stříkají při začátku a podruhé na konci kvetení Horizonem, tak ostatní peckoviny zřejmě obdobně. Na postřiky je tady p.Kuky a p.Vinšálek, sama stříkám opravdu jen to nejnutnější (a někdy ani to ne). Jinak monilie se dostává... celý příspěvek >
Kadeřavost ex post, 6.5.2017
Kadeřavé listy opadají samy, ale tvorbou dalších listů se strom zbytečně vysiluje, proto je lepší proti kadeřavosti stříkat. Postřiky na kadeřavost nejsou drahé, ale musíte mít postřikovač. Stříká se 1) po opadu listů v listopadu, 2) když začínají... celý příspěvek >
Co s tulipány, 6.5.2017
Vysaďte letničky mezi listy tulipánů a listy odstraňte později, teprve až budou zavadat (musí narůst cibule, jinak by za rok nekvetly). Lída
Pozná někdo druh kaktusu? (dovezeno ze španělska), 6.5.2017
Dejte je co nejvíc na světlo, nebo se vám potáhnou. Lída
Usychání větviček u švestky, 6.5.2017
Monilie. Letos ji mám dost na nektarince - zvadlé větvičky jsem dnes ostříhala. Asi ji budu muset příští rok stříknout i na monilii.    Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika