Příspěvky uživatele - 157.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 27.6.2011 Obsahuje fotku
..
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 27.6.2011 Obsahuje fotku
-
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 27.6.2011 Obsahuje fotku
,
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 27.6.2011 Obsahuje fotku
.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 27.6.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem si našel chvilku. Lépe jednou vidět, než 100x slyšet. Nevím jak sem dát víc fotek najednou.
Oprava závitu pro svíčku, 24.6.2011
Teď jsem strhnul závit svíčky na pérákovi a v Ústí n.L. jsem objednal nový kus.Jmenuje se to "opravný závit" a je to mezikus s vnitřním závitem na svíčku 14mm a venkovním závitem 18mm a šestihranem na dotažení. Cena 40 Kč. Nevím jaký je závit svíčky... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 23.6.2011 Obsahuje fotku
Na flešce jsem našel fotku pluhu z doby výroby, ještě bez vodorovného železa a bez pružin. Pružiny jsou uchyceny za zajišťovací podkovou až těsně u kulaté plotny, řetázky pružin jsou zaháknuté v háčcích až na konci vodorovného železa -asi o 10 cm ven... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 23.6.2011
Pane Melaga, popsal jste to přesně. Je vidět, že jste zkušený praktik s dobrými teoretickými znalostmi. Já jsem na koňském pluhu začal (zahrada), potom jsem oral Zetorem (záhumenka) a teď si blbnu zas na zahradě. V závěsu TK je na svořenu dělaný... celý příspěvek >
T4K10 serizeni řizeni, 20.6.2011
Vůle se seřizuje pootáčením hřídele na levé straně skříňky řízení zvenku, po povolení zajišťovacího šroubku. Kdyby to nestačilo, tak odmontovat horní víko skříňky řízení i s volantem. Uvnitř skříňky je na hřídeli šnek a pokud má šnek vůli v ose... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 17.6.2011
Chlapi, jediný rozumný příspěvek, který je k věci, napsal mistr Melaga. Mám T4K10-C. Málo výkonu a pluh dělaný 1x25 cm s kolečkem a předradličkou. Předradličkou myslím předradličku a ne kotoučové krojidlo, jak si to tady někdo spojil dohromady. Hrot... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika