Příspěvky uživatele - 242.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Soumrak pěstování meruněk z Escande?, 27.3.2016
Cau Petre, ja jsem na ne taky zatim chvalu moc nevidel. Jak tu pises, co se ve Francii pestuje, tak jsem si vzpomnel na peknou francouzskou stranku, je tam i pdf, kde je to procentualne rozdelene.
Pink Lady, 14.3.2016
Asi myslel September Wonder, nebo Beni Shogun, ty dozravaji o mesic driv na konci zari. Verim, ze ve Francii o tyden driv, mozna jeste "v lete" :)
Ice peach, 9.3.2016
Tato se prodava ve Spanelsku, existuje Ice peach Gelo 1 - Gelo 4, ktere se lisi dobou zrani. Pro domaci pestitele byla uvolnena myslim jen Gelo 1. Tech bilych broskvi je vic (hlavne v Asii). Ice peach vznikl snad krizenim... celý příspěvek >
Zvlaštny križenec, 3.3.2016
Milane, vsak Schweizerhose/Humbug mas na zahrade, jsem ji tam videl. Uz tam toho mas tolik, ze ani nevis haha. Ta cervena pruhovana bude nejaka cervena Williams, kterou oblepili papirem, aby se vybarvila jen castecne
Podnože od dodavatele z VŠÚO s.r.o. Holovousy, 21.2.2016
Jestli v Petrove u Straznice, tak tam jsem zrovna dneska byl za rodinou. Fotky zkusim dodat zitra. 
Nejchutnější odrůdy meruněk, 9.2.2016
Jeste si urcite nechejte misto na superranne a superpozdni. Zatim u nas nejsou moc v prodeji, ale v budoucnu urcite budou. Ranejsi nez Aurora treba Maya Cot, Wonder Cot, nebo Pricia A hlavne ty pozdni, ktere dozravaji az do rijna (myslim, ze... celý příspěvek >
Sáčkování, 27.1.2016
O jablonich nevim, ale broskve se sackuji. Treba premiove broskve Calanda ve Spanelsku (jsou myslim 3 a lisi se casem dozravani) se bali do nepruhlednych sacku. Kdyz se podivate na jejich stranku, tak obrazek je hned nahore
Roubovani jabloni, 16.1.2016
Kdyz tu pisete o prevozu roubu, tak jsem si vzpomnel na jednu starou odrudu hrusne "Worcester black pear". O teto hrusni se traduje, ze ji do Anglie privezli Rimane. Tim, nechci rict, ze ji privezli az z Italie, ale urcite se rouby vozily na velke... celý příspěvek >
Merunka Goldstrike, Robada, nebo Farbaly, 5.1.2016
Tak pozde u nas asi jen Fardao, nebo Farclo. Je dobre vedet, ze u nas dozraji (myslim, ze tu nekdo psal, ze u nas ne) Apricot FARDAO Apricot FARCLO V Americe maji taky odrudy, ktere dozravaji obdobne pozdne.  Earli-Autumn... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 21.12.2015
Bergeval jsem si tez poridil, tak pristi rok cekam kostovacku. Chvali ho i Schreiber ve svych "merunkach pristi generace", coz si myslim, ze mezi tou spostou merunek co nabizi, je urcite pocta (zadnou jinou nejmenuje konkretne). Zminka je nekde... celý příspěvek >
Shanim VVA-1 Krymsk, 30.11.2015
Chtel bych se zeptat, jestli nemate nekdo kontakt na prodejce teto podnoze. Zkouseli jsme to primo u zdroje v Holandsku, ale tam nas odkazali na Fytos a Fytos myslim neprodava nic pod 1000ks. Ja bych mel zajem o 20, max. 30 techto podnozi. Dekuju za... celý příspěvek >
Červenomasá broskev, 25.11.2015
Taky muzu Schreibera doporucit, i kdyz pri navsteve pusobil majitel trochu arogantne (mozna ze jen k Cechum, nevim). Na zpravy odpovidaji ten samy den, dokonce i o vikendu. Co se tyce vinohradnickych broskvi, tak u nas se prodavaji snad 2 druhy.... celý příspěvek >
Třešeň Carmen Gisela V, 10.10.2015
Baum u. Rebschule Schreiber KG
Třešeň Carmen Gisela V, 10.10.2015
U Schreibera na Gisele 5 je rannych dost, akorat ceny za tresne kolem 18eur. Ja tam ted na podzim jedu pro Earlise, ktera by mela byt kvalita. Posilaji i do Cech a na emaily odpovidaji ten samy den, dokonce o vikendu :) Maji i peknou tabulku... celý příspěvek >
Obrie hrušky, 8.10.2015
Kdovi jak to chutna.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika