Příspěvky uživatele - 52.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari uhýbá do leva, 17.5.2015
V manuálu je pro jízdu vpřed šipka do středu, tak už nevím.
Vari uhýbá do leva, 17.5.2015
Zdravím, chlapi tak šipky jsem nastavil obe ke středu a táhne to stále stejne do leva.
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
to jsem asi teda peknej blbec.
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Tak jsem se byl kouknout na ty šipky a u obou kol jsou tak že ukazují ven z kola.
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Ješte jsem s tím neoral, na podzim to bude dva roky staré, pouze rotavátoruji a vozím hnuj od králiku.
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Dobrý den, chlapi prosím poradte, mám dva roky novou Vari Globál 190 a mám tento problém, při jízde po rovine musím stále dorovnávat rovnou jízdu, proste to stále táhne do leva a po kilometru jízdy jsem zrasovaný jak horník.Čím to muže být?
Kolik oleje do benzínu u dvoutaktu, 21.4.2015
Prosím o radu, zeták koupil starší Vari dvoutakt a nejsme si jisti pomerem oleje v benzínu, je to 1-50 nebo mene?dekuji za radu.
Zase řinčí, 17.4.2015
Zdravím, chlapi prosím zase mám problem u Vari 190, při volnobehu a neutrálu me neco chrastí v převodovce, podotýkám že už na podzim mi přimo v továrne menili ložisko na dvojce, záruka je ješte do podzimu, se strojem de facto vyvážím jen hnuj od... celý příspěvek >
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 12.10.2014
Ale na volnobeh nejde plynule, bud uplne zhasne nebo musím přidat a začne kolisat nahoru a dolu.
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 12.10.2014
proste je to tak že ten regulator se nezastaví i když už je třeba motor teplý, ta pačka stále chodí sem tam a tím se otačký zvyšují a snižují, jestli dobře chápu tak to beží stále na sytič a proto to kolísání?
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 11.10.2014
V tom je práve to kouzlo, přijít na to sám.
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 10.10.2014
Zdravím, tak jsem nasadil pružinku a otáčky kolísají stále, nejvíce však na poloze1, a ješte jeden dotaz, je k tomu i rotavátor se samostatnou převodovkou a nejde mi na rozum jak to jezdí pozpátku, nebo to je jen jednosmerný rotavátor?dekuji.
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 4.10.2014
Tomu nerozumím, bez té pružiny kterou jsem objednal s tím že přijde do 14 dnu přece ty otačky nepujdou seřídit, jak jsem psal, jdou hodne nahoru a hned dolu a zase naopak.
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 1.10.2014
Nemáte nekdo prosím nákres kam to přijde připnout?
Vari global řinčí při rozjezdu, 1.10.2014
Na neplacene faktuře je výmena ložiska 6200, cena celkem 726kč
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika