Příspěvky uživatele - 52.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Honda190 nedává jiskru, 22.4.2016
No když sem to kupoval, bylo mi myslím řečeno za 500, jestli si to dobře pamatuji
Vari Honda190 nedává jiskru, 22.4.2016
Ne nemám, chteli taky připlatit, tak jsem to zvažoval.
Vari Honda190 nedává jiskru, 22.4.2016
Ano samozřejme, ví o čem mluví, jen ta cena vzhledem k tomu že je stroj 3 roky starý me překvapila, respektive to že tak brzy odešla cívka za bezmála 2000kč
Vari Honda190 nedává jiskru, 22.4.2016
Dekuji za pomoc, opravdu to byla cívka, Varina už frčí, jen ta cívka stála 1820kč.
Vari Honda190 nedává jiskru, 20.4.2016
Dekuj, to jsem udelal, jskru nedává a když jsem stáhl obal fajfky z kábelu a držel jen holý kábel to to trchu kopalo ale samotný kabel jiskru nedá.
Vari Honda190 nedává jiskru, 19.4.2016
Dobrý den, dnes dopoledne jsem rotavátoroval zahradu Vari Honda 190, vše beželo normálne, šel jsem na obed a po obede tahám za šnuru a nic, svíčka nedává jiskru, dal jsem prst do fajfky a taky nic, všechny drátky se mi zdají v pořádku, zkusil jsem... celý příspěvek >
Červená řepa a mráz, 9.10.2015
Dobrý den, prosím ví nekdo jak a kolik snese červená řepa mrazu?
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 6.10.2015
To je práve to, páčku jsem dal na doraz, poté stáhl a při jízde zkusil zase na doraz a ono se nic nekonalo, Varina jela normálne, motor šlapal.
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 6.10.2015
Tak jsem dnes odvážel od králíku hnuj, počkal jsem až se motor ohřeje a dal páčku plynu do polohy sytič a ono nic, motor bežel normálne na plné otačky, bez vynechávání a dušení, tak nevím kde ten sytič mám.
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 4.10.2015
Myslel jsem to tak že lanko má 1cm mrtvý chod, proste ten pohyb je bez reakce motoru.
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 4.10.2015
Zdravím, já také poprosím o rozum, mám též Hondu ale 190, což není podstatné, jenom jsem u ní po dvou letech namazal plynový bovden a ted nerozeznám rozdíl mezi sytičem a plným plynem, navíc páčka plynu má asi tak 1cm prázdný chod, od poloviny dolu,... celý příspěvek >
Jak odstranit zápach z víček od okurek, 21.6.2015
Ano, myslela jsem použít je na med ale to asi nepujde.
Jak odstranit zápach z víček od okurek, 20.6.2015
To jsem zkoušela a nepomohlo to.
Jak odstranit zápach z víček od okurek, 20.6.2015
Dobrý večer, prosím o radu jak odstranit zápach z víček od okurek, zkoušela jsem to řádne umýt jako nádobí a ten okurkový nálev je stále cítit. dekuji
Vari uhýbá do leva, 17.5.2015
No coufá
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika