Příspěvky uživatele - 252.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký máte hrášek?, 1.4.2016
Kouknout se můžu, ale e-mail opravdu nemám. Zkusím někoho přemluvit. H.K.
Jaký máte hrášek?, 1.4.2016
Koukala jsem na stránky SEMO a jde objednat i větší množství. H.K
Jaký máte hrášek?, 1.4.2016
Děkuji za tip. Zkusím nechat plně dozrát klasy za 2-3 rostlin. A uvidim co s toho bude. Koukala jsem, že to je Alojzie F1... Co se hrachu týče. Jsem rozhodnutá si příští rok objednat větší balení to modrokvětáho. Je moc hezký a chutnat to bude stejně... celý příspěvek >
Jahody, 1.4.2016
Smí se teď sázet jahody koupené v květináčích. Táta mi koupil Rumbu. Ne, že bych o ni stála.. Teď řešim kam s ní. Doma se vytahuje, ale venku bylo před pár dny -2 (po ránu). H.K.
Citroník, 1.4.2016
Limetka měla 2 plody o velikosti vl. ořechu. Citrony zatím neplodí jsou z pecky a mají 7 a 11 let. Teplota plodům nejspíš navadí. Hnad vedle mám fík a ten nasazuje od vánoc. Co pupen to plod. H.K.
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 1.4.2016
Máte pravdu. Ráda bych to, ale dělala přecijen po staru a tedy přirozeněji. Jen k tomu musím pomalými krůčky dojít. Do teď jsem vše dělala pokus omyl. Je skvělé, že tady jste. Děkuji H.K.
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 1.4.2016
Vysevní substrát má být bez hnojiv a již přepařený. Dříve jsem měla problémy s padáním klíčních rostlin. Tam kde to není nutné (u toho co se jinak seje do volné půdy) jsem použila prosátý kompost, který jsem prolila vroucí vodou. Dala vychladnout na... celý příspěvek >
Jaký máte hrášek?, 1.4.2016
No mě to také přijde za hodně peněz málo muziky. Včera jsem otevřela sáček s kukuřicí, myslím že stál ke 30ti korunám, a 19semen. To víte projde to rukama spoustě lidí a ti musí být z něčeho živi :) H.K. 
Jaký máte hrášek?, 1.4.2016
K polévce- veřím z toho co děti nesnědi. Takže v mléčné zralosti. Má to svěže zelenou barvu. A k těm stromům-  máme co 3m zákrsek, jílovitou půdu, nájezdy hryzců... Já bych si tipla, že vám něco poškozuje kořeny. Případně špatná... celý příspěvek >
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
Předloni jsem měla ten za sámošky a poslední 2 roky ten z 5kg balení a 1sáček raného. Rozdíl jsme nepoznali. H.K.
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
My to máme také pro děti na zobání. Ale když už je toho moc tak dělám hrachovku. H.K
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 31.3.2016
Subsprát uštřím, jelikož mi na sezonu stačí 20l.Mam 75 rajčat, asi 150 paprik, 23 artičoků, 25 lilků, 2 jahody, 70 okurek, 6 melunů, 7 lufa a 4 dýně. Musím se zbavit většiny lilků a paprik. Mam skleník 2x3m. H.K.
Citroník, 31.3.2016
Mam 2 citrony z pecky metr vysoké 2 malé limetky (kupovaná a řízek). Přes zimu jsou ve verandě 8-12stupnů.  Zatím co citrony prospívají limetky opadávají. Tak mi napadlo jestli na tom pomela nebubou obdobně. Že trifoliata v propustné půdě snese... celý příspěvek >
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 31.3.2016
Já to dělám, protože šetřím výsevní substrát. přesazovat se dá již do kompostu. A taká při tom sazenice utopím až po děložní lístky. H.K.
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
To je prvně co slyším, že někomu nejde hrách.  My máme vždy raný. Jeden jsem koupila v sáčku a k tomu jsem dostala 5kg od táty. Dobře posloužý i kilovka ze sámošky. Už mám vyseto. Mívám ho na drátěnce až do výšky ramen. Raný dávám,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika