Příspěvky uživatele - 136.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co teď s kadeřavostí?, 14.5.2008
Průšvih je asi v tom, že v původní domovině broskví je velká ale suchá zima, pak chvilka dešťů a pak už pálí slunce.V naší vlhké ale mírné zimě se houbě daří.Taky už se na vesnici tolik netopí sirným uhlím.Pepík
Co teď s kadeřavostí?, 9.5.2008
Kuprikolem stříkám při oteplení v zimě, před rašením užívám raději novozir.Myslím, že kuprikol opravdu dokáže popálit.Jednou jsem Kuprikolem vzal hrušku napadenou rzí a rez opadala i s listy.Pepík
pestovani revy na balkone, 7.5.2008
Snažím se pěstovat révu na konstrukci u kůlny.Když nezakrátím, vylezou letorosty na střechu, udělají i více než 5m za rok.Když se za rok nechá pokračovat, musí v pohodě udělat kmínek, který dosáhne i výše než do 1.patra, což byl požadavek.Pepík
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 24.4.2008
Je zde zmínka o podnožích.Prdlajs se v tom vyznám.Nemůžete, prosím,dát odkazy, kde se nechá najít více.děkuji.Pepík
Hnojení vinné révy, 23.4.2008
Zkuste kouknout do knihy Pěstujeme révu vinnou, autor V.Kraus, V.Kraus ml.,kapitola 9.,vydavatelství Grada.Byla k dostání i v superhypermarketech.Je to docela alchymie.Zdraví Pepík
pampová tráva, 18.4.2008
Trávu svážu do copu a z rabicového pletiva (používají ho zedníci a je levnější než králíkářské) udělám ohradu.Do té nasypu listí, suché.Pepík
strihani vinne revy, 18.4.2008
Nechci psát bludy, když tak mne opravte.Myslím, že réva plodí na letošním dřevě, které musí vyrůstat z loňského.Tomu přizpůsobit řez.Ještě mám za to, že letošní výhon, který vyrůstá z prvního pupenu loňského (počítáno od stařiny) neplodí.?Zdraví... celý příspěvek >
kvašená červená řepa, 6.4.2008
Siláž nebrat, ta mně nechutná.Když navlhčím kukuřici, vyrazí z ní klíčky.A co s tím dál? Díky
kvašená červená řepa, 4.4.2008
Pánové nezkoušeli jste kvasit kukuřici?  V USA z toho prý dělají kompot zvaný burbon??Docela by mně to zajímalo.Díky.
Podnož St. Julien, 2.4.2008
Několikrát zde byla zmíněna podnož St.Julien. Psal jsem zde ohledně "špendlíků u cesty s modrými plody", což pan Vysloužil určil jako pravděpodobnou St.Julien. Jaký je rozdíl mezi touto a myrobalánem, případně co je na co. Děkuji za informace. Pepík
Slivovice vs. calvados, 1.4.2008
Pokud se nepovede a destilát škrábe v krku jako kartáč, nebo je cítit přiboudlinou, ještě není nic ztraceno.Do sklenice natrhejte mladé smrkové nebo borové výhonky,6neděl louhujte.Klouby stižené revmatismem budou vděčny za každé pomazání.Pepík
Roubování, 1.4.2008
Před cca 20 lety jsem na mladé švestce, jakási jugoslávká odrůda, zkrátil všechny silné větve na krátké pahýly, sehnal rouby a přerouboval.To proto že kvetla a neplodila.Dnes bych asi začal tím, že bych provedl postřik proti pilatkám.Kdybych byl... celý příspěvek >
Roubování, 1.4.2008
Když jsem za školní docházky rýsoval a trubičkové pero zachytávalo o papír, plivlo se na teracový schod a krouživým pohybem se provedlo vyhlazení.Teď vážně.Zkuste se zeptat nějakého brusiče nástrojů jestli nemá vyřazený jemný kotouč na broušení... celý příspěvek >
Roubování švestek, 29.3.2008
Prohlédl jsem strom ze kterého jsem chtěl rouby.Jedná se o velmi starý strom, snad mirabelka.Největší loňské přírůstky, ta u tam, byly 5cm délky a tak 2mm tlouštky.Budu se muset podívat po okolí a zkusit to udělat za rok.Škoda roku.Zdraví Pepík.
Roubování švestek, 26.3.2008
Chtěl bych se zeptat pana 204.1 na roubování za zelena.Ty rouby se zakracují nebo se nechává prut s vrcholovým pupenem?Letošní odběr roubů jsem už prošvihl.Zasadil jsem před 4 lety slívu Bryskou, stromek zaschl, ale pustily dva nejspodnější... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika